Strona główna Artykuł sponsorowany Stand-up to Twoja pasja Nie przegap tych wydarzeń!

Stand-up to Twoja pasja Nie przegap tych wydarzeń!

0

Solidna dawka śmiechu wpływa korzystnie na organizm, a przede wszystkim na doskonały humor. Gdy brakuje Ci powodów do radości na co dzień, skorzystaj z okazji, które tworzą profesjonaliści. A jest ich co niemiara – stand-uperzy niezmiennie walczą o atencję publiczności! Spójrz na najbliższe wydarzenia w Twojej okolicy i nie wahaj się przed kupnem biletów już teraz.

Just Kidding nie żartują
Choć organizator wydarzenia nazywa się Just Kidding, to tutaj nie ma żartów. Już 8 marca w Akademia Club mieszczącym się przy ulicy Grunwaldzkiej 67 we Wrocławiu odbędzie się Stand-up Wrocław z udziałem Tomka Kołeckiego oraz Jaśka Borkowskiego. Imprezę poprowadzi Ryszard Mazur.

Tomek Kołecki bywa określany jako jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Ma zaledwie 23 lata, a na scenie występuje od 16 roku życia. Pojawiał się nie tylko na rodzimych, ale i europejskich scenach. Można było go spotkać również w programach telewizyjnych takich jak Tylko dla dorosłych emitowanym w TVP2, Comedy Club w Comedy Central czy u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Był współtwórcą projektu Po prostu stand-up, a obecnie rozwija projekt zatytułowany Please stand-up.

Jasiek Borkowski to natomiast artysta, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Ma na swoim koncie również setki imprez, wiele roastów i występów telewizyjnych, w trakcie których prezentuje swój pogląd na świat mając przy tym sporą siłę perswazji. Obaj Panowie z pewnością rozśmieszą publiczność i pozostawią ją w szampańskim nastroju. Pamiętaj, by już dziś zakupić bilety na stand up.

Komik 2021 w wielu polskich miastach
Interesują Cię bilety na stand-up, ale nie wiesz na jakie wydarzenie warto się wybrać? Nie musisz decydować pod względem miejsca zamieszkania – Komik 2021 odbędzie się w aż 10 miastach. Trasa pełna niezapomnianych emocji rozpocznie się 8 maja 2021 występem w Krakowie a zakończy się 13 czerwca w Szczecinie. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć również w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach, Łodzi, Białymstoku i Gdańsku.

Komik 2021 to aż 100 komików, 10 miast i główna nagroda w wysokości 30 tysięcy złotych. W każdym z miast wystąpi aż 10 komików, a każdy z nich przedstawi swój najlepszy, 7-minutowy program komediowy. Prócz możliwości obcowania z wieloma utalentowanymi artystami impreza jest również doskonałą okazją, by nacieszyć się obecnością prowadzących – Bilguuna Ariunbaatara oraz Arkadiusza Pana Pawłowskiego. Nie może Cię tam zabraknąć!

Please stand-up
Kolejna impreza, która nie pozostawi publiczności obojętną. Please, Stand-up 2021 to również trasa, w ramach której artyści odwiedzą Płock, Gdańsk, Szczecin, Warszawę, Wrocław, Lublin, Kraków, Bydgoszcz oraz Katowice. Komediowe tournée rozpocznie się 20 kwietnia 2021, a zakończy 22 września.

Gospodarzem całego widowiska będzie Łukasz Lotek Lodkowski. Na scenie wystąpi Błażej Krajewski, Michał Leja, Piotr Zola Szulowski, Darek Gadowski oraz Tomek Kołecki. O oprawę wizualną oraz muzyczną zadba Falcon1, a gościem specjalnym będzie raper KęKę. Sprawdź datę imprezy w Twoim mieście i zarezerwuj termin już dziś.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNa razie na liście przeważają silne ekipy z Wielkopolski
Następny artykułNajlepsze zabawki dla dziecka na podwórko