Strona główna Wydarzenia Żarów Od poniedziałku Urząd Miejski w Żarowie znów otwarty dla interesantów

Od poniedziałku Urząd Miejski w Żarowie znów otwarty dla interesantów

0

Od 18 stycznia budynek Urzędu Miejskiego w Żarowie będzie otwarty dla interesantów. Mieszkańcy będą obsługiwani w Biurze Obsługi Klienta, w reżimie sanitarnym, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym z pracownikiem merytorycznym zajmującym się daną sprawą.

Nadal istnieje ryzyko związane z pandemią i zarażenia się koronawirusem, w związku z tym osoby zobowiązane są przychodzić do urzędu w maseczkach i rękawiczkach. Przy wejściu można zdezynfekować ręce – przypominają żarowscy urzędnicy.

Z pracownikami Urzędu Miejskiego można kontaktować osobiście w godzinach pracy urzędu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30, we wtorki w godzinach od 8.00 do 16.00, a telefonicznie: 74 30 67 333 (sekretariat), 74 30 67 332 (Biuro Obsługi Klienta), 74 30 67 378 (Urząd Stanu Cywilnego), poprzez e-mail: [email protected], poprzez platformę e-urząd, poprzez platformę gov.pl – Mój Gov.

Wykaz wszystkich danych kontaktowych do pracowników Urzędu Miejskiego dostępny jest na stronie internetowej urzędu.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułSyn strażaka potrzebuje pomocy. Ruszyła zbiórka na rzecz 4-letniego Marcela
Następny artykułOstatni dzień ferii pod znakiem śnieżnego szaleństwa. Jutro najmłodsi uczniowie wracają do szkół [FOTO/VIDEO]