Strona główna 0_Slider Nasze babcie, nasi dziadkowie. Wyślij zdjęcie i wygraj upominki

Nasze babcie, nasi dziadkowie. Wyślij zdjęcie i wygraj upominki [KONKURS]

0

Już za moment nasi ukochani dziadkowie będą obchodzić swoje święto. Dzień Babci i Dziadka to idealna chwila, by podziękować im za ich bezcenne rady, życiowe doświadczenie, wsparcie oraz ciepło i troskę, którymi starają się nas otaczać. Ucieszą się z pewnością z życzeń, laurek czy nawet najdrobniejszego wyrazu pamięci. Wyślij zdjęcie z ukochaną babcią lub dziadkiem i wygraj wyjątkowe upominki.

W konkursie można zdobyć albumy „Opowiedz mi babciu” i „Opowiedz mi dziadku”. Książki prezentują piękną ideę gromadzenia i pielęgnowania wspomnień rodzinnych. Są idealnym pomysłem na prezent chociażby z okazji Dnia Babci i Dziadka. To także świetna propozycja wspólnego spędzania czasu dla całej rodziny, ponieważ zawierają dużo miejsca na rodzinne zdjęcia, wycinki i własnoręczne rysunki i opisy. Są bezcenną pamiątką dla dzieci, która z pewnością pomoże im w kształtowaniu własnej tożsamości.

Albumy są nietypowe ze względu na to, że ich współautorem za każdym razem jest konkretnie wybrana babcia, czy dziadek, a ich intymna – rodzinna lektura możliwa jest dopiero po wypełnieniu stron (napisaniu książki) przez dziadków. „Opowiedz mi babciu”, „Opowiedz mi dziadku” to zawsze inna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju opowieść, to przewodnik po świecie i życiu naszych babć i dziadków. Te unikalne wydawnictwa znaleźć też można na dedykowanej stronie www.moidziadkowie.pl.

Do wygrania są również wyjątkowe zestawy upominkowe od portalu Świdnica24. Znajdziemy w nich kubki lub porcelanowe filiżanki z podstawkiem. Dodatkowo dołączamy również torbę miejską, która z pewnością będzie przydatna dla naszych dziadków chociażby na zakupy i inne codzienne sprawunki. Wszystkie gadżety oczywiście z naszym logo.

By wygrać konkursowe upominki wystarczy wysłać zdjęcie z naszą babcią lub z dziadkiem na adres [email protected]. Mail zatytułowany „DZIEŃ BABCI I DZIADKA” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć, wizerunku osób znajdujących się na fotografii i danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. Na zdjęcia czekamy do 20 stycznia do południa. Tego samego dnia po rozstrzygnięciu konkursu powiadomimy Was o wygranej. Nagród nie wysyłamy. Ogłoszenie wyników konkursu wraz ze zwycięskimi zdjęciami opublikowane zostanie na portalu Świdnica24.pl. Zapraszamy do zabawy!

/red./

Poprzedni artykułPrzedsiębiorcy mówią o dramatycznej sytuacji w branży turystycznej, rząd zapowiada wsparcie dla gmin górskich
Następny artykuł34-latka walczy o powrót do zdrowia. Trwa zbiórka