Strona główna Temat dnia 34-latka walczy o powrót do zdrowia. Trwa zbiórka

34-latka walczy o powrót do zdrowia. Trwa zbiórka

0

Zmagająca się z przepukliną oponową oraz skoliozą piersiowo-lędźwiową mieszkanka Strzegomia apeluje o wsparcie zbiórki, dzięki której będzie ona mogła odbyć konsultację u wybitnego specjalisty, który może uratować jej kręgosłup.

Nie było mi dane cieszyć się życiem, w którym nie ma miejsca na ból i choroby. Nie było mi dane zaznać spokoju, czerpać radość z dni, które nie są związane z konsultacjami lekarskimi, czy pobytami w szpitalu. Od lat zmagam się z wieloma problemami zdrowotnymi. Mam chore oczy, dokucza mi nawrotowa przepuklina oponowa, a przede wszystkim skolioza kręgosłupa, która coraz częściej daje o sobie znać – opisuje Edyta Woźniak.

Choroby nie odebrały mi jednego – marzeń. Wciąż wierzę w swoją lepszą przyszłość, w dobro i bezinteresowną pomoc. Dziś jestem tu po to, by prosić Was o pomoc, bym mogła odbyć konsultację u wybitnego specjalisty, który może uratować mój kręgosłup. Koszt konsultacji jest ogromny, dla mnie samej nie do zdobycia, dlatego proszę, pomóż mi. Mam czas jedynie do 1 marca! – apeluje 34-latka.

Zbiórkę można wesprzeć za pośrednictwem strony Fundacji Siepomaga.

/Siepomaga.pl, opr. mn/

Poprzedni artykułNasze babcie, nasi dziadkowie. Wyślij zdjęcie i wygraj upominki [KONKURS]
Następny artykułZima mu niestraszna! Waldemar Woźniak dalej walczy z dzikimi wysypiskami [FOTO]