Strona główna 0_Slider Szykuje się licytacja dla WOŚP. Cały czas można przekazywać fanty

Szykuje się licytacja dla WOŚP. Cały czas można przekazywać fanty

0

Po przeniesieniu 29.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest znaczcie więcej czasu na przygotowanie licytacji. Ze względu na pandemię o fanty świdniczanie będą mogli powalczyć on-line. Świdnicki sztab WOŚP apeluje o przekazywanie kolejnych gadżetów.

Zbiórka fantów rozpoczęła się w połowie grudnia i już jest spora kolekcja voucherów, koszulek sportowców z podpisami, oryginalnej biżuterii, obrazów autorstwa lokalnych artystów, wyrobów rękodzielniczych. Nie zabraknie upominków z grafiką Wielkiej Orkiestry. Będzie można wylicytować koszulki, kalendarze, zegarki, a nawet pościel. Zestaw z dwoma kalendarzami, długopisem i torbą miejską przekazał również portal Swidnica24.pl.

– Gorący apel do firm, sklepów, zakładów usługowych, do przedsiębiorców, instytucji i osób prywatnych: jeżeli chcielibyście państwo włączyć się do 29. Finału WOŚP, można to również zrobić właśnie przekazując nam fanty – mogą być rzeczowe, ale też w formie usługi. W imieniu Państwa zlicytujemy wszystko on line w studio zaimprowizowanym na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury 31.01.21 r. Postaramy się na bieżąco przedstawiać Wam fotki fantów, krótkie opisy i proponowane ceny wywoławcze – zachęcają społecznicy ze świdnickiego sztabu WOŚP w apelu, zamieszczonym na profilu WOŚP Świdnica. Dary można przekazywać do Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz Hufca ZHP.

Licytacja odbędzie się w dniu finału – 31 stycznia 2020r. Tegoroczny cel to wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

/opr. red./

Na zdjęciach fanty  już przekazane na licytację

Poprzedni artykułGmina Świdnica wybuduje zespół żłobkowo-przedszkolny. Nowa placówka pomieści 120 dzieci
Następny artykułWody Polskie gotowe przeznaczyć milion złotych na remont zapory zalewu Witoszówka. Są chętni do realizacji prac