Strona główna Kultura Specjalne premiery i kolejna edycja konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych

Specjalne premiery i kolejna edycja konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 6. edycji konkursu na najlepsze recenzje albumów muzycznych. Termin nadsyłania prac upłynie 29 stycznia. Wcześniej premierę będą miały specjalne „sesje live” z udziałem świdnickich artystów.

Natalia Widuto, Szymon Wiraszka oraz 12 wokalistek i wokalistów z Akademii Rozwoju Talentów przygotowali w sali teatralnej ŚOK nagrania wideo swoich występów. Na zaproszenie Świdnickiego Ośrodka Kultury wykonali repertuar składający się z coverów utworów, pochodzących z albumów, które świdniczanie recenzowali w poprzednich edycjach konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych. Usłyszeć można będzie m.in. interpretacje takich wykonawców jak Coma, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Meek, Oh Why?, Mrozu, Sarius.

15 stycznia 2021
NATALIA WIDUTO i SZYMON WIRASZKA: sesja live Świdnickich Recenzji Muzycznych [PREMIERA ON-LINE]

22 stycznia 2021
AKADEMIA ROZWOJU TALENTÓW: sesja live Świdnickich Recenzji Muzycznych [PREMIERA ON-LINE]

29 stycznia 2021
RECENZJE MUZYCZNE: najlepsze polskie płyty [KONKURS]

W poprzednich edycjach konkursu świdniczanie nadesłali ponad 100 tekstów, ŚOK nagrodził 50 autorów a 16 tekstów zaowocowało zaproszeniem i występem recenzowanych artystów w Świdnicy. W tym roku organizacja koncertów była mocno utrudniona stąd pomysł na nagranie specjalnych „sesji live”. Niezmienna pozostaje natomiast pula nagród w konkursie, która wyniesie 1000 zł.

Szczegółowe informacje o wszystkich działaniach w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych dostępne są na stronie ŚOK, a aktualności pojawiać się będą na stronie na Facebooku.

/ŚOK, opr. mn/

Poprzedni artykułOdpowiedzą za pobicie policjantów. Jest akt oskarżenia dla sprawców zajścia w Pastuchowie
Następny artykułPo czym poznać dobrego elektryka?