Nie pojawi się czarodziejska różdżka, która zaraz po północy uwolni świat od pandemii, wojen i katastrof. Wszystko jest w naszych rękach! Po niezwykle trudnym 2020 roku wiemy więcej i możemy więcej. Wszyscy razem i każdy z osobna!
Jedyne, o czym marzy większość z nas, to powrót do normalności. Do spotkań z rodzinami, przyjaciółmi, do nauki w szkołach, do bezpiecznej pracy w szpitalach, do pełnych kin i trybun sportowych. Potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa i wspólnoty. Wszystkim życzymy, by świat jak najszybciej wrócił do normalności!
Optymizmu, wytrwałości, spokoju i zdrowia! Lepszego 2021 roku!
Wydawca i Zespół Redakcyjny Swidnica24.pl


![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)
![264. rocznica bitwy pod Burkatowem. Rekonstruktorzy stoczyli bój [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/rekonstrukcja-bitwy-pod-Burkatowem-2026.06.27-57-238x178.jpg)






