Strona główna Wydarzenia Żarów Wygrał laptop dla swoich dziadków

Wygrał laptop dla swoich dziadków

0

Czego w życiu nauczył mnie bliski senior, a czego ja nauczę go w internecie? To pytania, na które odpowiadali uczestnicy konkursu „e-Senior potrafi!”, którego organizatorem było Ministerstwo Cyfryzacji. Praca chłopca z Żarowa zrobiła na jurorach wrażenie, a efektem jest laptop, z którego będą korzystać jego dziadkowie.

Jednym z laureatów konkursu został Kajetan Kwiecień z Żarowa, który napisał, jak pomaga swoim dziadkom „serfować” po internecie. Opisał również, jak wiele im zawdzięcza. Do konkursu wysłano wiele zgłoszeń, a nagrodzono tylko 10 uczestników. Wśród nich młodego Kajetana z Żarowa, który wygrał laptopa dla swoich dziadków.

– Jestem niezmiernie dumny z moich wnuków i z relacji, jaką udało nam się stworzyć! Korzystają z moich doświadczeń życiowych i rad, a ja dzięki nim mimo zbliżających się 70 urodzin ciągle się rozwijam. Wspólnie odkrywamy nowinki technologiczne tego świata i młodego pokolenia. Wnuki to najlepsze antidotum na starzenie się! Czerpię mnóstwo satysfakcji i radości z przebywania razem! Ta ciepła, pełna miłości i wsparcia, bezwarunkowa relacja wzmacnia nas na lata! – mówi dziadek Kajetana Zygmunt Kwiecień.

/inf. i zdjęcie UM Żarów, opr. red./

Poprzedni artykułPodatek od nieruchomości w górę. Radni przyjęli nowe stawki
Następny artykułMikołajowa paka dla zwierzaka