Strona główna 0_Slider Wesprzyj zwierzaki ze świdnickiego schroniska! Ruszył kolejny bazarek

Wesprzyj zwierzaki ze świdnickiego schroniska! Ruszył kolejny bazarek

0

Nie kończą się potrzeby podopiecznych świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, ale i nie brak pomysłów na wsparcie leczenia i utrzymania psów i kotów, które trafiają do przytuliska przy ul. Pogodnej. Dzisiaj rozpoczął się kolejny bazarek.

Licytacje przekazanych przez darczyńców fantów – od usług, przez książki, kosmetyki, biżuterię i zabawki cieszą się sporym powodzeniem i każda akcja to od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Pieniądze przeznaczane są na ponadprzeciętne zabiegi i profilaktykę weterynaryjną na terenie schroniska. Wspólnie z Fundacją Mam Pomysł, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy prowadzi ważną misję niesienia pomocy braciom mniejszym, edukacji humanitarnej i zmniejszania bezdomności zwierząt – informują organizatorzy i zachęcają do licytacji. Akcja prowadzona jest na facebooku i potrwa do 15 października. Kolejne fanty są stale dodawane.

Jedną z największych bolączek schroniska jest brak żwirku dla kotów. Zamkniecie szkół spowodowało ogromne ograniczenie akcji pomocowych. Zapasy są na wyczerpaniu. Datki można wpłacać przez portal pomagam.pl 

Lub zamówić przez sklep wysyłkowy i przesłać na adres schroniska: ul. Pogodna 3 w Świdnicy. Najlepiej sprawdza się żwirek „Benek”.

/red./

Poprzedni artykułSezon grzewczy rozpoczęty. Jak sprawdzić jakość powietrza w Świdnicy?
Następny artykuł80 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie świdnickim, ponad 1800 osób na kwarantannie