Strona główna Sport Zapisy na Bieg Niepodległości w Świdnicy od dzisiaj

Zapisy na Bieg Niepodległości w Świdnicy od dzisiaj

0

Od poniedziałku, 19 października od godziny 12.00 do wtorku, 3 listopada do godziny 24.00 trwają zapisy do 13. Świdnickiego Biegu Niepodległości. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną zapisy odbywają się WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną.

Zgłoszenia do Biegu Niepodległości przyjmowane są we wskazanym terminie pod adresem mailowym: [email protected]

W ZGŁOSZENIU NALEŻY PODAĆ: IMIĘ I NAZWISKO, DATĘ URODZENIA, NUMER TELEFONU I MIEJSCOWOŚĆ. Zgłoszeń mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie (które w dniu weryfikacji czyli 10 listopada 2020 nie ukończyły 18 lat) mogą być zapisane na listę uczestników wyłącznie przez rodzica lub opiekuna prawnego, który musi być obecny przy weryfikacji uczestników i posiadać dokument tożsamości.

Po zakończeniu zapisów uczestnicy zostaną drogą elektroniczną powiadomieni o sposobie i miejscu odebrania pakietu startowego, przydzieleniu do konkretnej fali biegu, godzinie zgrupowania przed startem i godzinie samego startu biegu.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegóły wydarzenia w REGULAMINIE.

W związku z aktualną sytuacją Bieg Niepodległości odbędzie się na nieco innych zasadach. Limit uczestników – tak jak w latach poprzednich został ustalony na 1500 osób. Planowanych jest sześć fal po 250 osób każda. Starty fal co 20 minut. Pierwsza wystartuje o godzinie 12.00, ostatnia o 13.40. Pobiegną tylko osoby zgłoszona i zweryfikowane wcześniej, zaopatrzone w numer i pakiet startowy.

W tym roku wyjątkowo wszyscy biegacze mogą pokonać tylko jedno okrążenie trasy o długości 1250 m: Rynek – Grodzka, Zamkowa, Kotlarska, Rynek, Długa, Daleka, Pułaskiego, Rynek. Po zakończeniu biegu odbiorą pamiątkowy medal i poproszeni zostaną o niegromadzenie się i opuszczenie Rynku.

Organizatorem Świdnickiego Biegu Niepodległości jest Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Starostwem Powiatowym w Świdnicy, Lokalną Organizacją Turystyczną Księstwo Świdnicko-Jaworskie.

Wszystkie aktualne informacje dotyczące Biegu zamieszczane będą na bieżąco na stronie Organizatora: www.osir.swidnica.pl (w zakładce POLECANE).

Poprzedni artykułMARATON HALLOWEEN już 30 października w CINEMA3D!
Następny artykułPrzypadek zakażenia w jaworzyńskim ośrodku kultury. Biblioteka funkcjonuje bez zmian