Strona główna Kultura MARATON HALLOWEEN już 30 października w CINEMA3D!

MARATON HALLOWEEN już 30 października w CINEMA3D!

0

Legendarny, kultowy i niepowtarzalny MARATON HALLOWEEN powraca! Już w piątek, 30 października wejdziecie do mrocznej sali kinowej, by na większą część nocy zanurzyć się w świecie pełnym grozy i terroru. Cinema3D przygotowało cztery świetne filmy, które zadowolą fanów solidnego straszenia. Tutaj nie ma przypadkowych tytułów!

Na początek premierowa przystawka. „Come play” to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry’ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej! Drugim filmem będzie „Saint Maud”. To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej „mózgotrzepki”.

Kolejnym filmem będzie następna premiera. „Alive” to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów…! Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie „Countdown”. Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!

Więcej informacji na: https://www.cinema3d.pl

NMF: Halloween odbędzie się 30 października (piątek) jednocześnie w 5 kinach Cinema 3D w Polsce: Kłodzko, Głogów, Świdnica, Leszno, Tarnów. Ceny biletów (za całą noc w kinie): 35 zł cena normalna. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 22.00.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

  • brak możliwości rezerwacji biletów,
  • bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Cinema 3D,
  • przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 16 października.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Cinema 3D nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,
  • filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.

Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  • osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

OPISY FILMÓW:

„Come Play”
Czas trwania: 96 min.; Produkcja: USA [2019];
Reżyseria: Jacob Chase; Scenariusz: Jacob Chase

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z  innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy.

„Saint Maud”
Czas trwania: 84 min.; Produkcja: Wlk. Brytania [2019]
Reżyseria: Rose Glass; Scenariusz: Rose Glass

Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję…

 „Alive”
Czas trwania: 91 min.; Produkcja: Kanada [2018]
Reżyseria: Rob Grant; Scenariusz: Chuck McCue, Jules Vincent

Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Sadystyczny dozorca wymierza im kary za każdym razem, gdy któreś odmawia współpracy lub próbuje uciec. Kiedy w końcu udaje im się wydostać na wolność, odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.

„Countdown”
Czas trwania: 91 min.; Produkcja: USA [2019]
Reżyseria: Justin Dec; Scenariusz: Justin Dec

Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji… dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

***
Informacje o spółce Multikino:

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 33 kina w 27 miastach Polski z łączną liczbą 267 ekranów. W maju 2019 r. sieć przejęła kina Cinema3D, powiększając tym samym liczbę lokalizacji do 45 z 322 ekranami w 37 miastach.

Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W maju 2019 r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Młociny w Warszawie. Obiekt składa się z 10 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).

/Materiały: Cinema3D/

Poprzedni artykułOdwołana sesja rady, mieszkańcy proszeni o kontakt telefoniczy. Kolejne przypadki COVID-19 w żarowskim urzędzie
Następny artykułZapisy na Bieg Niepodległości w Świdnicy od dzisiaj