Strona główna Wydarzenia Żarów Odwołana sesja rady, mieszkańcy proszeni o kontakt telefoniczy. Kolejne przypadki COVID-19 w...

Odwołana sesja rady, mieszkańcy proszeni o kontakt telefoniczy. Kolejne przypadki COVID-19 w żarowskim urzędzie

0

W związku z kolejnymi przypadkami COVID-19 wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie planowana na 22 października sesja Rady Miejskiej oraz posiedzenia stałych komisji zostały odwołane. Do mieszkańców zaapelowano z kolei o ograniczenie do minimum wizyt w urzędzie.

Zwracamy się z prośbą, aby ze względów bezpieczeństwa, z pracownikami Urzędu kontaktować się drogą telefoniczną lub mailową. W tej chwili mamy ograniczoną kadrę pracowników, a sytuacja epidemiologiczna niestety może się jeszcze pogorszyć. Interesanci będą obsługiwani tylko w nagłych przypadkach i po wcześniejszym umówieniu telefonicznym – przekazują urzędnicy.

Kontakt do Urzędem Miejskim w Żarowie jest możliwy za pośrednictwem: platformy e-urząd, telefonicznie – 74 30 64 333 (Sekretariat) i 74 30 67 378 (Urząd Stanu Cywilnego).

Od 19 października nieczynna jest również Kasa Urzędu Miejskiego w Żarowie. Wszelkich płatności należy dokonywać za pośrednictwem przelewów bankowych na numer konta: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S. A. nr 49 1020 5226 0000 6702 0629 6869. W przypadku niezbędnej wizyty w Urzędzie należy zachowywać powszechnie przyjętych zasad bezpieczeństwa.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułZmarł Wojciech Pszoniak, jeden z najznakomitszych polskich aktorów
Następny artykułMARATON HALLOWEEN już 30 października w CINEMA3D!