Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Przypadek zakażenia w jaworzyńskim ośrodku kultury. Biblioteka funkcjonuje bez zmian

Przypadek zakażenia w jaworzyńskim ośrodku kultury. Biblioteka funkcjonuje bez zmian

0

Do 25 października sekretariat Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej będzie pracował w trybie zdalnym. Ma to związek z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników biurowych.

Informujemy, że w związku z wczorajszym pozytywnym wynikiem testu na COViD-19 u jednego z pracowników biurowych SOKiBP i po konsultacji ze służbami sanitarnymi, Sekretariat Ośrodka do dnia 25 października 2020 r. będzie pracował w trybie zdalnym. Osoba, u której wykryto zachorowanie nie miała kontaktu z uczestnikami zajęć i pracownikami biblioteki. Interesantów prosimy o kontakt drogą elektroniczną poprzez numer telefonu 504 088 676 lub adres poczty elektronicznej [email protected] – przekazała dyrekcja ośrodka.

Ze względów organizacyjnych zmuszeni jesteśmy odwołać zajęcia zespołu tanecznego „Fart”, które miały odbyć się w czwartek 22 października 2020 r. Zostaną one odrobione po uzgodnieniu terminu z instruktorami. W następnym tygodniu będą odbywać się one według harmonogramu. Zajęcia z nauki śpiewu, gry na instrumentach odbywają się według harmonogramu. Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej pracuje bez zmian – dodano w komunikacie.

Informujemy także, że w związku z aktualizacją zasad bezpieczeństwa dotyczących zapobiegania pandemii koronawirusa SARS-CoV2, zajęcia aerobicu zostają zawieszone do momentu złagodzenia obostrzeń obowiązujących w całym kraju. Opłaty za zajęcia wniesione przez uczestników zajęć zostaną rozliczone po wznowieniu zajęć – zaznaczono.

/SOKiBP, opr. mn/