Strona główna 0_Slider To był nokaut. Lider tabeli nie miał litości!

To był nokaut. Lider tabeli nie miał litości! [VIDEO]

0

Młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica musieli wygrać, by wrócić na pozycję lidera rozgrywek w kategorii juniora młodszego i zrobili to w najlepszy z możliwych sposobów. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego rozbili na własnym terenie Piasta Nowa Ruda aż 10:0, nie pozostawiając rywalom złudzeń, kto tego dnia był zespołem lepszym. 

Cieszy okazale zwycięstwo, skuteczność i radość chłopaków z gry. Przyjemnie się patrzyło na drużynę w tygodniu, ciężka praca na treningach, prawie 100% frekwencja na zajęciach przekłada się na boiskowe zachowania. Cel jakim jest awans znajduje się blisko, ale również i bardzo daleko. Zrobimy wszystko, żeby ta pozycja, którą teraz zajmujemy została z nami do końca sezonu – mówi szczęśliwy trener świdnickiej ekipy, Grzegorz Borowy.

Obecnie biało-zieloni mają punkt przewagi nad drugim w stawce Górnikiem Wałbrzych. Kluczowy pojedynek pomiędzy obiema drużynami odbędzie się za dwa tygodnie w Świdnicy. Dziś do noworudzkiej sieci trafiali: Kornel Czochara (3), Paweł Michta (3), Marek Bujak (2) i Kacper Szewczyk (2). Wygrana mogła być jeszcze bardziej okazała, lecz biało-zielonym nie udało się wykorzystać wszystkich dogodnych sytuacji do zdobycia gola.

Mamy lidera! 🔥⚽️Podopieczni trenera Grzegorz Borowy pewnie pokonali zespół KS Piast Nowa Ruda wynikiem 10:0 i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek juniora młodszego! ⚽️

Gepostet von MKS Polonia-Stal Świdnica am Sonntag, 11. Oktober 2020

Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda 10:0

Polonia-Stal: Telicki, Bujak, Duma (Gliwa), Ratajczak (Norkiewicz), Trybuszewski (Szewczyk), M. Solarz, Kałwak (Kruczek), Michta, Migas (Jesionka), J. Solarz, Czochara (Wyszyński), oraz Przyborowski, Onik

/MDvR/