Strona główna 112 Staranował inne auto i uciekł. Jest apel o pomoc w ustaleniu sprawcy

Staranował inne auto i uciekł. Jest apel o pomoc w ustaleniu sprawcy

2

Trwają poszukiwania sprawcy drogowego zdarzenia, do którego doszło we wtorkowy ranek na świdnickim odcinku drogi krajowej nr 35. Kierujący ciemnym Audi doprowadził do zderzenia z innym autem, zepchnął je z ulicy Esperantystów i odjechał.

Do zdarzenia doszło między skrzyżowaniem ulic Esperantystów i Łącznej, a stacją benzynową przy Esperantystów. Sprawa trafiła na policję, ale na własną rękę sprawcy wypadku szuka mąż poszkodowanej kobiety, której auto zostało zepchnięte z drogi. Pomocne mogą się okazać nagrania z wideorejestratorów zamontowanych w innych samochodach. – Interesują nas nagrania z przejazdu trasy Wałbrzych-Świdnica-Wrocław z godzin 7-8.30. Sprawca poruszał się czarnym lub granatowym Audi o początkowych numerach DSW, które ma najprawdopodobniej rozwalony przód i prawy bok.

Osoby, które były świadkami zdarzenia, dysponują nagraniem z wideorejestratora lub posiadają wiedzę dotyczącą sprawcy wypadku proszone są o kontakt pod numerem 696088570. Za przydatne informacje przewidziano 1000 zł nagrody.

/opr. mn/