Strona główna 0_Slider Przełamać brzeską Stal

Przełamać brzeską Stal [RELACJA LIVE]

1

Po środowym zwycięstwie z ROW-em Rybnik, piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica rozgrywają kolejny mecz o trzecioligowe punkty. Podopieczni Jarosława Pedryca walczą na wyjeździe ze znacznie wyżej notowaną Stalą Brzeg. Start meczu o 14.00, zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład naszej ekipy: B. Kot, Sztylka, Salamon, Sowa, B. Paszkowski, Barros, Borowy, Jaroszyński, Tragarz, Krakowski, Myrta.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

rozpoczynamy spotkanie.

1′ – znakomita okazja dla świdniczan – Sztylka dorzuca piłkę z lewej strony boiska, ta spada pod nogi Borowego, ale nasz pomocnik uderza niedokładnie.

3′ – bardzo odważnie grają biało-zieloni, wychodząc wysoko i starając się szybko odbierać futbolówkę. Wygląda to obiecująco.

4′ – bardzo dobrze na prawej stronie akcję gospodarzy „wyczyścił” Paszkowski.

6′ – kolejny stały fragment gry dla naszego zespołu, Barros był niezwykle blisko, by sięgnąć piłkę i posłać ją obok bramkarza.

10′ – no i niestety akcja z niczego i gol dla miejscowych – szybko rozegrany rzut wolny dla Stali i Niemczyk trafia precyzyjnym uderzeniem z 16 metrów na 1:0!!!

12′ – dobra akcja świdniczan, dorzucamy piłkę w pole karne Stali, ale górą defensorzy gospodarzy.

13′ – Barros – żółta kartka.

14′ – teraz w naszą szesnastkę piłkę dorzucają przeciwnicy, strzał głową i piłka przelatuje ponad poprzeczką.

17′ – wychodzimy z kontrą 3 na 2 – niestety uderzenie Jaroszyńskiego było zbyt lekkie i futbolówka pewnie padła łupem bramkarza Stali.

20′ – rzut wolny dla Stali – piłka dorzucona wprost na głowę Celucha i mamy 2:0 dla gospodarzy!!!

21′ – niestety nic nie wskazywało na taki początek spotkania i takie otwarcie wyniku w wykonaniu miejscowych.

22′ – w pole karne dośrodkowywał Paszkowski, futbolówkę złapał bramkarz z Brzegu.

23′ – dobra piłka Sztylki do Krakowskiego – Dorian z kilku metrów nie trafił niestety czysto w piłkę.

24′ – Myrta – żółta kartka.

27′ – świdniczanie nie rezygnują z ataków – Barros zszedł na pozycję środkowego obrońcy, Sowa przesunął się wyżej.

30′ – fatalna strata Barrosa, Celuch wychodzi sam na sam z Kotem, oddaje piłkę Sypkowi i mamy 3:0 dla Stali!!!

33′ – nasza sytuacja w tym spotkaniu wygląda obecnie dramatycznie, a najgorsze jest to, że sam przebieg meczu nie wskazuje na tak wysokie prowadzenie przeciwników.

35′ – kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego Sztylki – faulował w polu karnym Jaroszyński.

37′ – kolejny korner i znów w szesnastce miejscowych brakło nam trochę szczęścia.

40′ – w odpowiedzi brzeżanie – dośrodkowanie w nasze pole karne i sytuację wyjaśnia Paszkowski.

45′ – wrzutka Sztylki, akcję próbował zamykać Jaroszyński, ale nieskutecznie.

koniec pierwszej połowy – przegrywamy wysoko 0:3.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Szuba za Jaroszyńskiego.

47′ – dobrze w tę odsłonę wchodzą nasi piłkarze – akcję kończył strzałem Krakowski – piłka minęła prawy słupek brzeskiej bramki.

49′ – ograny na lewej stronie boiska Paszkowski – następnie Maj świetnie zszedł do środka boiska i efektownym uderzeniem trafił na 4:0!!!

54′ – świdniczanie już trochę bez wiary, brzeżanie konstruują kolejne akcje.

58′ – składna akcja polonistów, najpierw pośliznął się Krakowski, a następnie nieczysto w futbolówkę trafił Borowy.

60′ – podwójna zmiana w naszej drużynie – Filipczak i P. Paszkowski, za B. Paszkowskiego i Borowego.

65′ – indywidualna akcja Tragarza, brakło zdecydowania i piłkę wygarnęli mu defensorzy Stali.

70′ – obraz gry się nie zmienia, walczymy choćby o honorowe trafienie, ale jesteśmy bezsilni.

75′ – Kot broni uderzenie Maja, ale wskutek jego dobitki jest już bezradny – 5:0!!!

78′ – Szczygieł i Białas zastępują Myrtę oraz Salamona.

81′ – uderzać próbował Paszkowski – próba zablokowana.

82′ – po rzucie rożnym głową strzelał Sowa – piłka przeleciała nad poprzeczką.

85′ Filipczak uderza w poprzeczkę. Barros dobija do pustej bramki i mamy 1:5!

86′ Filipczak przed szansą na gola. Nasz pomocnik jednak z odległości 7. metrów nie trafia w bramkę

Koniec meczu. Musimy uznać wyższość rywala. Stal Brzeg 5:1 Dabro-bau Polonia Stal Świdnica

Poprzedni artykułCOVID-19. Powrócą godziny dla seniorów w sklepach. Nauka w szkołach bez zmian
Następny artykułStrzegom zamyka instytucje kultury i place zabaw. Odwołane zajęcia na OSiR