Strona główna 0_Slider Na sportowo pomogą Asi Malinowskiej. Piknik Charytatywny już 10 października

Na sportowo pomogą Asi Malinowskiej. Piknik Charytatywny już 10 października

0

Po raz kolejny mieszkańcy gminy Świdnica angażują się aktywnie w pomoc dla ciężko chorej Joanny Malinowskiej. Piknik charytatywny odbędzie się w rodzinnej miejscowości Joanny – Burkatowie. Start o godzinie 13.00 10 października.

W programie wydarzenia zaplanowano liczne atrakcje, między innymi tor przeszkód, tyrolka, box sportowy,  motocykle z grupy Rider, samochody rajdowe oraz wiele innych. Główną licytacją będzie lot helikopterem oraz balonem i voucher na lot samolotem. Nie zabraknie także gościa specjalnego, którym tego dnia będzie Mistrz Polski w skoku w dal – Mateusz Jopek.

W akcję, poza głównymi organizatorami – sołectwem, radą sołecką, Ochotniczą Strażą Pożarną , Kołem Gospodyń Wiejskich i drużyną sportową Gryf Burkatów, włączają się: gmina Świdnica, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji a także liczne sołectwa i organizacje pozarządowe.  Miejsce – boisko sportowe w Burkatowie.

Asia jeszcze do niedawna była pełną energii osobą, którą ciężko było dogonić na górskich wycieczkach i nie tylko. Była świetnym sportowcem, amatorsko uprawiała kolarstwo i osiągała coraz lepsze wyniki. Niestety, choroba wszystko zniszczyła i odebrała jej radość z życia. Rodzina odwiedziła kilku lekarzy specjalizujących się w nowotworach żołądka, niestety żaden z nich nie dał nadziei i szans na inną terapię niż chemia. Rodzina Asi trafiła w styczniu na lekarza, który chciał zrobić coś więcej, który w końcu chciał ją leczyć. Niestety, to leczenie jest bardzo drogie.

Jak można pomóc?
Wpłacając darowiznę na konto:
Fundacja Sedeka
ul. Grzybowska 4 lok.132, 00-131 Warszawa
Numer konta: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845
Tytułem: 11860 – Malinowska Joanna
Przekazując 1%:
W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000338389
W rubryce „Informacje Uzupełniające” – cel szczegółowy 1% podaj: 11860 – Malinowska Joanna
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam Zgodę”
Wpłacając pieniądze za pośrednictwem zrzutka.pl

Poprzedni artykułMaski w teatrze [ODWOŁANE]
Następny artykułSpotkanie z autorką „Małej Norymbergi” w Świdnicy. Wygraj książkę świdniczanki!