Strona główna Kultura Halloween z parowozem Tomkiem

Halloween z parowozem Tomkiem

0
Na odważne dzieci czeka niesamowita przygoda połączona z poszukiwaniami zaginionych elementów, których odnalezienie pozwoli rozwikłać zagadkę halloweenową Tomka – do halloweenowej zabawy zaprasza Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Atrakcje dla najmłodszych zostaną zorganizowane 31 października.

Nie zapomnijcie o stroju. W tym szczególnym dniu czekamy na stwory nie z tego świata, wróżki, a może nawet superbohaterów? W Muzeum czekają na Was przewodnicy, z którymi w ten upiorny dzień zwiedzicie nasze Muzeum. Zabierzcie ze sobą dobry humor i chodźcie bawić się razem z nami! – zachęcają organizatorzy. – Dla dzieci zaplanowane są 2 animowane przejście z zagadkami o 12:30 i 13:30.Z kolei na godzinę 16:00 zapraszamy żądnych przygód miłośników adrenaliny i strachu, którzy pragną rozwiązać mroczną zagadkę naszego Muzeum i nie boją się ciemności. Niesamowite przejście po mrocznej trasie tragicznych historii, gdzie na każdym kroku będzie czyhać paraliżujący strach. Ostrzegamy przed możliwym spotkaniem z upiornymi postaciami.

Wszystkie dzieci, które w ten dzień odwiedzą Muzeum w halloweenowych przebraniach zwiedzają i uczestniczą w przejeździe po Trasie Parowozowej – nieodpłatnie! Rezerwacja miejsc na adres mailowy: [email protected] do czwartku 29 października.

4 udostę

pnienia
Poprzedni artykułKoronawirus w jednym ze świdnickich zakładów
Następny artykułPo naszej interwencji lampa naprawiona. Gdzie zgłaszać podobne problemy?