Strona główna Bez kategorii Fantastyczne emocje w Krzyżowej. Przedstawiamy wyniki VII Biegu Pojednania

Fantastyczne emocje w Krzyżowej. Przedstawiamy wyniki VII Biegu Pojednania

0

W ostatnią sobotę, 3 października na terenach Fundacji Krzyżowa odbył się VII Międzypokoleniowy Przełajowy Bieg Pojednania „Rodzina bez przemocy”, będący jednocześnie Dolnośląskim Finałem Otwartych Biegów Przełajowych LZS. Głównym organizatorem biegów było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy.

Na starcie biegów stanęło łącznie 375 zawodniczek i zawodników w 18 kategoriach biegowych. Liczba ta (sobota i pandemia) zaskoczyła samych organizatorów, którzy spodziewali się około trzystu startujących. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, za miejsca od pierwszego do ósmego pamiątkowe statuetki, a dodatkowo za miejsca 1-3 pamiątkowe plecaczki ze słodyczami i bidonami ufundowanymi przez sponsorów. Na mecie każda zawodniczka i każdy zawodnik otrzymali pamiątkowy medal. Wszyscy uczestnicy zjedli też gorący posiłek. Cała impreza odbywała się z zachowaniem przepisów wynikających z pandemii, zachowano starty o różnych porach, dystans społeczny, wejść na teren Krzyżowej strzegli strażacy z Grodziszcza z płynami do dezynfekcji rąk, a przy wejściu do pomieszczeń obowiązywały maseczki – relacjonuje Leszek Noworol, prezes DZ LZS Wrocław.

 

WYNIKI KOŃCOWE BIEGÓW:

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

GMINA

PKT

 

Dziewczęta rocznik 2014 i młodsze

 

1

Majewska Izabela

Świdnica

 

2

Rączka Pola

Siechnice

 

3

Mendakiewicz Emilia

Świdnica

 

4

Kowalska Amelia

Świdnica

 

Chłopcy rocznik 2014 i młodsi

 

1

Kubica Filip

Siechnice

 

2

Jania Andrzej

Brzeg Opolski

 

3

Styczeń Jakub

Świdnica

 

4

Filipowicz Piotr

Świdnica

 

5

Krawczyk Ignacy

Wrocław

 

6

Lewandowski Mikołaj

Siechnice

 

7

Dzielski Krzysztof

Świdnica

 

8

Krawczyk Wojciech

Wrocław

 

9

Milewski Michał

Siechnice

 

10

Krawczyk Gabriel

Wrocław

 

11

Krawczyk Julian

Wrocław

 

Dziewczęta rocznik 2013-2012

 

1

Mamej Martyna

Świdnica

 

2

Bac Patrycja

Kłodzko

 

3

Mikołajczyk Maria

Świdnica

 

4

Milewska Milena

Siechnice

 

5

Drapińska Kaja

Marcinowice

 

6

Bilińska Lena

Lubomierz

 

7

Klaudia Jezioro

Lwówek Śląski

 

8

Małecka Oliwia

Świdnica

 

9

Grochowska Hania

Brzeg Opolski

 

10

Czerkawska Maria

Świdnica

 

11

Kubica Zofia

Siechnice

 

12

Siedlecka Maja

Lwówek Śląski

 

13

Rogosz Lena

Świdnica

 

14

Żegota Wiktoria

Jeżów Sudecki

 

15

Wróbel Maja

Wleń

 

16

Szychowska Małgorzata

Świdnica

 

17

Matysiak-Jędrzejak Martyna

Świdnica

 

18

Brańka Martyna

Żarów

 

19

Bednarz Dagmara

Kłodzko

 

20

Oślak Daria

Lubomierz

 

21

Kodzis Hanna

Wleń

 

Chłopcy rocznik 2013-2012

 

1

Piwowar Szymon

Jeżów Sudecki

 

2

Górnicki Jakub

Janowice Wielkie

 

3

Wiśniewski Gabriel

Lwówek Śląski

 

4

Kędzierski Gabriel

Lubomierz

 

5

Trytek Mieszko

Jeżów Sudecki

 

6

Styczeń Miłosz

Świdnica

 

7

Łysonek Fabian

Kłodzko

 

8

Skirgajło Igor

Świdnica

 

9

Wlizło Filip

Siechnice

 

10

Nowacki Leon

Lwówek Śląski

 

11

Oporski Piotr

Dzierżoniów

 

12

Majer Maksymilian

Lubomierz

 

13

Dzielski Piotr

Świdnica

 

14

Ciąder Mateusz

Siechnice

 

Dziewczęta rocznik 2011-2010

 

1

Szylko Kornelia

Radwanice

30

2

Gajewska Tamara

Jeżów Sudecki

29

3

Kamińska Lena

Żmigród

28

4

Rosada Wiktoria

Świdnica

27

5

Kamińska Natalia

Żmigród

26

6

Messyasz Lena

Oława

25

7

Pierścińska Sandra

Wleń

24

8

Trytek Kalina

Jeżów Sudecki

23

9

Wróblewska Lilianna

Lubomierz

22

10

Majer Faustyna

Lubomierz

21

11

Szanksztel Wiktoria

Kłodzko

20

12

Szpytma Ola

Świdnica

19

13

Szymaniak Blanka

Janowice Wielkie

18

14

Szawłowska Hania

Lwówek Śląski

17

15

Kunicka Zuzanna

Oława

16

16

Steczkowska Maja

Oława

15

17

Orłowska Hanna

Świdnica

14

18

Pachota Julia

Jeżów Sudecki

13

19

Szyler Jessica

Lubomierz

12

20

Świegot Milena

Oława

11

21

Sulich Wiktoria

Lubomierz

10

22

Burtan Lilianna

Oława

9

23

Owsiak Julia

Świdnica

8

24

Kraniec Wiktoria

Brzeg Opolski

7

25

Szypulska Natalia

Brzeg Opolski

6

26

Ławruk Marlena

Lubomierz

5

27

Tarkowska Pola

Brzeg Opolski

4

28

Propkop Julia

Zgorzelec

3

29

Ignas Zuzanna

Radwanice

2

30

Słabicka Zuzanna

Wleń

1

31

Szypulska Justyna

Brzeg Opolski

 

32

Ziółkowska Julia

Brzeg Opolski

 

33

Suduł Weronika

Lwówek Śląski

 

34

Musiałek Wiktoria

Lwówek Śląski

 

35

Staszkowian Wiktoria

Lubomierz

 

36

Dąbrowska Aleksandra

Jeżów Sudecki

 

37

Dymitroca Wiktoria

Lwówek Śląski

 

38

Matysiak-Jędrzejak Oliwia

Świdnica

 

39

Gąsiorowska Weronika

Oława

 

40

Uryga Zuzanna

Zgorzelec

 

41

Gorgolik Zofia

Zgorzelec

 

41

Majewska Róża

Zgorzelec

 

Chłopcy rocznik 2011-2010

 

1

Białowąs Jakub

Oława

30

2

Jana Igor

Oława

29

3

Mikołajczyk Robert

Świdnica

28

4

Słowik Daniel

Bielawa

27

5

Bąbelewski Adrian

Brzeg Opolski

26

6

Andrzejewski Adam

Świdnica

25

7

Ignaczak Szymon

Janowice Wielkie

24

8

Liebenthal Max

Oława

23

9

Torończak Szymon

Jeżów Sudecki

22

10

Depta Błażej

Radwanice

21

11

Wekłyk Robert

Jeżów Sudecki

20

12

Kopyto Franciszek

Lwówek Śląski

19

13

Krzemiński Dominik

Bielawa

18

14

Wlizko Michał

Siechnice

17

15

Trochanowski Tomasz

Głogów

16

16

Valentic Tomasz

Świdnica

15

17

Ojczyk Mateusz

Oława

14

18

Chilicki Ksawery

Kłodzko

13

19

Senetra Przemek

Zgorzelec

12

20

Olszewski Jasiek

Świdnica

11

21

Bobowski Paweł

Świdnica

10

22

Mielnicki Piotr

Oława

9

23

Cisek Tomasz

Świdnica

8

24

Kawiński Marcel

Świdnica

7

25

Więcław Krystian

Zgorzelec

6

26

Chucaluk Sebastian

Radwanice

5

27

Sowa Krystian

Marcinowice

4

28

Śnieszko Krystian

Radwanice

3

29

Makowiecki Kuba

Świdnica

2

30

Wiśniewski Nataniel

Lwówek Śląski

1

31

Cisek Maciej

Świdnica

 

32

Fortuna Julian

Świdnica

 

33

Bucwer Tymoteusz

Radwanice

 

34

Szlufik Sebastian

Brzeg Opolski

 

35

Ciupa Szymon

Oława

 

36

Żydek Mirosław

Marcinowice

 

37

Dudek Łukasz

Świdnica

 

38

Mikołajczyk Błażej

Świdnica

 

39

Szurgot Piotr

Oława

 

40

Jania Witalij

Kłodzko

 

41

Szlachciuk Adam

Lwówek Śląski

 

42

Miklarz Oskar

Radwanice

 

43

Pajor Oktawian

Świdnica

 

44

Kulig Oskar

Radwanice

 

45

Bobowski Krzysztof

Świdnica

 

46

Babos Wojciech

Świdnica

 

Dziewczęta rocznik 2009- 2008

 

1

Łukasik Aleksandra

Wleń

30

2

Brodala Zuzanna

Żmigród

29

3

Kuska Julia

Świdnica

28

4

Burtan Patrycja

Oława

27

5

Węgrzycka Weronika

Radwanice

26

6

Dziuńko Hanna

Radwanice

25

7

Rakoczy Julia

Bielawa

24

8

Sulik Daria

Lubomierz

23

9

Sowa Klaudia

Marcinowice

22

10

Grochowska Justyna

Lubomierz

21

11

Czerniawska Amelia

Janowice Wielkie

20

12

Abrahamowicz Zuzanna

Oława

19

13

Dobrowolska Maja

Zgorzelec

18

14

Mazur Weronika

Oława

17

15

Ceglarz Nikola

Marcinowice

16

16

Jóżków Karolina

Świdnica

15

17

Kopyto Hanna

Marcinowice

14

18

Kusiak Julia

Radwanice

13

19

Trębacz Zofia

Lwówek Śląski

12

20

Mikołajczyk Laura

Świdnica

11

21

Wolska Zuzanna

Oława

10

22

Kiekierz Karolina

Radwanice

9

23

Kobiałka Anna

Świdnica

8

24

Jazienicka Karolina

Oława

7

25

Sowa Oliwia

Marcinowice

6

26

Rosołek Weronika

Lwówek Śląski

5

27

Grochowska Agata

Lubomierz

4

28

Kożuch Karolina

Świdnica

3

29

Michalska Martyna

Lwówek Śląski

2

30

Chodorowska Amelia

Radwanice

1

31

Jaźwińska Milena

Bielawa

 

32

Grodzka Anna

Lwówek Śląski

 

33

Nowacka Maja

Bielawa

 

34

Byczkowska Martyna

Nowa Ruda

 

35

Galant Dagmara

Lubomierz

 

36

Pastusiak Karina

Lwówek Śląski

 

37

Jagodzińska Natalia

Nowa Ruda

 

38

Sperka Julia

Lwówek Śląski

 

39

Bobowska Karolina

Świdnica

 

40

Żebrak Agata

Lwówek Śląski

 

41

Kawińska Katarzyna

Świdnica

 

42

Danowska Amelia

Radwanice

 

43

Trochanowska Karolina

Głogów

 

44

Gabrysz Zofia

Radwanice

 

45

Kosidło Zofia

Radwanice

 

Chłopcy rocznik 2009 – 2008

 

1

Dąbek Florian

Oława

30

2

Manijak Szymon

Marcinowice

29

3

Mazur Bartosz

Świdnica

28

4

Weigelt Szymon

Bielawa

27

5

Januszkiewicz Mateusz

Oława

26

6

Skalny Dawid

Janowice Wielkie

25

7

Moskwa Bartłomiej

Radwanice

24

8

Cyganik Michał

Mysłakowice

23

9

Pietrzak Sylwester

Mysłakowice

22

10

Mikołajczyk Hubert

Świdnica

21

11

Żuk Oliwer

Świdnica

20

12

Konieczny Wojciech

Radwanice

19

13

Putaj Gabriel

Oława

18

14

Kowala Wojciech

Marcinowice

17

15

Grodzki Maciej

Jeżow Sudecki

16

16

Rzecycki Bęben Olaf

Radwanice

15

17

Lebiedziński Mikołaj

Oława

14

18

Sitko Kryspin

Bielawa

13

19

Czuczwara Krystian

Kłodzko

12

20

Ratyna Franciszek

Bielawa

11

21

Pietruszko Michał

Zgorzelec

10

22

Sobierajski Bartłomiej

Oława

9

23

Łaszewski Dominik

Radwanice

8

24

Frąckowiak Krystian

Radwanice

7

25

Ciosek Olaf

Radwanice

6

26

Maksym Mateusz

Marcinowice

5

27

Pawłowicz Dominik

Lwówek Śląski

4

28

Kijaszko Gracjan

Radwanice

3

29

Valentic Julek

Świdnica

2

30

Gardias Michał

Lwówek Śląski

1

31

Pawłowicz Krystian

Lwówek Śląski

 

Dziewczęta rocznik 2006- 2007

 

1

Świegot Julia

Oława

30

2

Pyka Karolina

Lubomierz

29

3

Janik Agnieszka

Żmigród

28

4

Budzyń Martyna

Świdnica

27

5

Messyasz Amelia

Oława

26

6

Morman Dorota

Wleń

25

7

Oleszek Nikola

Marcinowice

24

8

Świerczek Hanna

Świdnica

23

9

Frontczak Wiktoria

Wleń

22

10

Brańka Oliwia

Żarów

21

11

Grochowska Beata

Lubomierz

20

12

Markiewicz Martyna

Świdnica

19

13

Babiarz Jagoda

Świdnica

18

14

Łukasiewicz Martyna

Wleń

17

15

Szydłowska Emilia

Mysłakowice

16

16

Frontczak Katarzyna

Wleń

15

17

Zemła Zuzanna

Bielawa

14

18

Kotasek Zofia

Bielawa

13

19

Dobosz Martyna

Zgorzelec

12

20

Grabowiecka Kamila

Kłodzko

11

21

Juszczak Kornelia

Jeżów Sudecki

10

22

Ardelli Maja

Bielawa

9

23

Biały Karolina

Bielawa

8

24

Kowalska Nikola

Radwanice

7

25

Wolska Estera

Oława

6

26

Jazienicka Weronika

Oława

5

27

Sołtysik Zuzanna

Bielawa

4

28

Capińska Tatiana

Lwówek Śląski

3

29

Rakoczy Paulina

Bielawa

2

30

Godawa Oliwia

Wleń

1

31

Samojca Klaudia

Lubomierz

 

32

Anioł Alicja

Świdnica

 

33

Pająk Kornelia

Żarów

 

34

Kowhan Julia

Zgorzelec

 

35

Prokop Amelia

Zgorzelec

 

36

Kopij Emilia

Zgorzelec

 

37

Czaderska Paulina

Jeżów Sudecki

 

38

Rydel Weronika

Lubomierz

 

39

Żmojdzian Katarzyna

Marcinowice

 

Chłopcy rocznik 2007 – 2006

 

1

Polarczyk Bartosz

Lwówek Śląski

30

2

Lewandowski Jonasz

Kłodzko

29

3

Zieliński Ignacy

Jeżow Sudecki

28

4

Pączek Aleksander

Mysłakowice

27

5

Zaperty Paweł

Marcinowice

26

6

Swałtek Igor

Świdnica

25

7

Zaperty Piotr

Marcinowice

24

8

Majka Wojciech

Nowa Ruda

23

9

Burtan Adrian

Oława

22

10

Mietliński Sebastian

Radwanice

21

11

Koreshev sasha

Oława

20

12

Szmigiel Grzegorz

Świdnica

19

13

Sulik Dariusz

Lubomierz

18

14

Juśkiewicz Kacper

Oława

17

15

Markowski Kamil

Oława

16

16

Sowa Dominik

Marcinowice

15

17

Kierul Jakub

Świdnica

14

18

Zawada Kacper

Jeżów Sudecki

13

19

Łużny Norbert

Marcinowice

12

20

Siudak Mateusz

Kłodzko

11

21

Rzepka Piotr

Żmigród

10

22

Żyła Michał

Radwanice

9

23

Tyczkowski Oliwier

Lwówek Śląski

8

24

Kowalik Adam

Bielawa

7

25

Sikora Paweł

Jeżów Sudecki

6

26

Janik Jakub

Świdnica

5

27

Mazur Patryk

Oława

4

28

Kiełb Kacper

Kłodzko

3

29

Żydek Wojciech

Marcinowice

2

30

Kawiński Miłosz

Świdnica

1

31

Pietruszka Wiktor

Radwanice

 

32

Trochanowski Julian

Głogów

 

33

Nowakowski Nikodem

Świdnica

 

34

Wójcik Maciej

Świdnica

 

35

Wasielewski Filip

Zgorzelec

 

36

Sobowiec Łukasz

Oława

 

37

Terka Wiktor

Świdnica

 

38

Sidwa Szymon

Zgorzelec

 

39

Galant Aleksander

Lubomierz

 

Dziewczęta rocznik 2004 – 2005

 

1

Krupa Urszula

Kłodzko

30

2

Waszczyk Martyna

Kłodzko

29

3

Bykowska Weronika

Radków

28

4

Margasińska Karolina

Kłodzko

27

5

Buszta Karolina

Kłodzko

26

6

Kuszaj Justyna

Zgorzelec

25

7

Rękas Karolina

Lwówek Śląski

24

8

Wojewódka Agnieszka

Lwówek Śląski

23

9

Twardowska Dominika

Lwówek Śląski

22

10

Karczmarz Oliwia

Lwówek Śląski

21

11

Pawlik Wiktoria

Nowa Ruda

20

Chłopcy rocznik 2004-2005

 

1

Szymonowicz Gracjan

Lubomierz

30

2

Przybylski Oliwier

Zgorzelec

29

3

Brudziński Adam

Mysłakowice

28

4

Kocot Wiktor

Lwówek Śląski

27

5

Dopieralski Kacper

Lwówek Śląski

26

6

Blażniak Igor

Nowa Ruda

25

7

Mykita Adam

Oława

24

8

Węgrzycki Kacper

Radwanice

23

Dziewczęta rocznik 2002 – 2003

 

1

Tomaszewska Klaudia

Lwówek Śląski

30

2

Szczotka Julia

Nowa Ruda

29

Chłopcy rocznik 2002-2003

 

1

Polak Bartosz

Kłodzko

30

2

Krystian Bryła

Nowa Ruda

29

3

Rzepecki Patryk

Świdnica

28

4

Wiśniewski Kryspin

Zgorzelec

27

5

Kuczyński Michał

Lwówek Śląski

26

6

Karpowicz Gabriel

Lwówek Śląski

25

Kobiety rocznik 2001-1992

 

1

Bożek Lidia

Lwówek Śląski

30

2

Kamila Rajkowska

Świdnica

29

Mężczyźni rocznik 2001 – 1992

 

1

Bykowski Marek

Radków

30

2

Polak Sebastian

Kłodzko

29

3

Marut Tomasz

Lwówek Śląski

28

Kobiety rocznik 1991 i starsze

 

1

Kalita Katarzyna

Świdnica

30

2

Łukasik Joanna

Lwówek Śląski

29

3

Czerkawska Justyna

Świdnica

28

4

Płoskonka Anna

Brzeg Opolski

27

Mężczyźni rocznik 1991 i starsi

 

1

Sobczyk Tomasz

Wrocław

30

2

Woś Michał

Kłodzko

29

3

Dymitroca Adam

Lwówek Śląski

28

4

Spaliński Piotr

Oława

27

5

Ciupa Łukasz

Oława

26

6

Oporski Krzysztof

Dzierżoniów

25

7

Kubica Paweł

Siechnice

24

8

Strzelczak Henryk

Nowa Ruda

23

Punktacja gmin

 

Miejsce

Gmina

Punkty

Pkt do igrzysk

1

Oława

581

27

2

Świdnica

576

25

3

Lwówek Śląski

441

24

4

Kłodzko

299

23

5

Radwanice

277

22

6

Marcinowice

216

21

7

Lubomierz

215

20

8

Jeżow Sudecki

180

19

9

Bielawa

177

18

10

Nowa Ruda

149

17

11

Zgorzelec

142

16

12

Wleń

135

15

13

Żmigród

121

14

14

Mysłakowice

116

13

15

Janowice Wielkie

87

12

16

Brzeg Opolski

70

 

17

Radków

58

11

18

Siechnice

41

10

19

Wrocław

30

9

20

Żarów

21

8

21

Głogów

16

7

Punktacja powiatów

 

1

Świdnicki

813

27

2

Lwówecki

791

25

3

Oławski

581

24

4

Kłodzki

506

23

5

Jeleniogórski

383

22

6

Polkowicki

277

21

7

Dzierżoniowski

202

20

8

Zgorzelecki

142

19

9

Trzebnicki

121

18

10

Wrocławski

71

17

11

Głogowski

16

16