Strona główna 0_Slider Znamy nazwisko nowego trenera świdnickich piłkarzy!

Znamy nazwisko nowego trenera świdnickich piłkarzy!

0

Wielkie powroty nie muszą dotyczyć jedynie zawodników, ale również i postaci związanych ze sztabem szkoleniowym. Na taki właśnie ruch zdecydował się Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica. Miło nam poinformować, że po nieco ponad 10 latach na ławkę trenerską pierwszej drużyny biało-zielonych wraca Jarosław Pedryc!

Postaci trenera Pedryca nie trzeba długo przedstawiać. Nowy szkoleniowiec w trakcie swojej kariery trenerskiej prowadził m.in. ekipy Miedzi Legnica, Górnika Polkowice, czy Prochowiczanki Prochowice, wprowadzając ją do III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Związany był również ze Świdnicą. W sezonie 2009/2010 był trenerem biało-zielonych w rozgrywkach III ligi dolnośląsko-lubuskiej, kończąc rundę jesienną na wysokiej trzeciej lokacie.

Teraz czas na nowe rozdanie i posadę pierwszego szkoleniowca Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica w rozgrywkach makroregionalnej III ligi. W środę, 23 września obserwował już swój nowy zespół podczas wygranego meczu Pucharu Polski w Dzierżoniowie, a dziś odbył z drużyną inauguracyjny trening. Jarosław Pedryc na stanowisku pierwszego trenera zastąpi Rafała Markowskiego.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/