Strona główna 0_Slider Odrabiamy zaległości i gramy z rezerwami Zagłębia

Odrabiamy zaległości i gramy z rezerwami Zagłębia [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica za moment rozpoczynają zaległy mecz 6. kolejki III ligi z rezerwami Zagłębia II Lubin. Start meczu o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład naszej ekipy: B. Kot, Kozachenko, Białas, Salamon, B. Paszkowski, Sowa, Borowy, Szuba, Tragarz, Baumgarten, Jaroszyński.

Biało-zieloni dziś bez pauzujących za kartki Roberta Myrty i Patryka Paszkowskiego. Wciąż do dyspozycji trenera nie jest wracający już do treningów Edil De Souza Barros.

Rozpoczynamy spotkanie.

2′ – szansa dla Zagłębia, piłka po uderzeniu jednego z rywali mija światło bramki.

5′ – gra przenosi się do środka pola. W składzie lubinian kilku zawodników z kadry pierwszej drużyny, na czele z Duńczykiem – Sonerem Reese.

7′ – Kot dobrze interweniuje.

9′ – odgryzają się nasi piłkarze – w porę zdołali jednak interweniować gospodarze i mamy rzut rożny.

11′ – bardzo dobrze kontrę Zagłębia przerywa Kozachenko.

13′ – bardzo mocne uderzenie Sowy z dystansu – pewnie interweniuje jednak bramkarz lubinian.

14′ – świetna okazja świdniczan, Tragarz dograł do Sowy, ten do Borowego, który niestety uderzył niedokładnie. Nasza gra wygląda coraz lepiej, oby tak dalej.

16′ – przedzierać próbował się Jaroszyński, w porę zdołali powstrzymać go jednak defensorzy Zagłębia. W szeregach obronnych miejscowych nasz były piłkarz – Jakub Rogalski.

18′ – kontra świdnickiego zespołu – Jaroszyński był niestety osamotniony i stracił futbolówkę.

21′ – rzut rożny dla lubinian – udanie piąstkuje Kot.

24′ – kolejny korner dla lubinian, piłkę głową wybija Salamon i wciąż mamy remis 0:0.

28′ – szybkie tempo meczu, ale wciąż w Lubie bez goli. Za moment minie pierwsze pół godziny gry.

31′ – dośrodkowanie w pole karne naszego zespołu – dobrze spisujemy się w obronie.

34′ – Szuba znakomicie dostrzegł wysuniętego bramkarza i strzałem z 40 metrów próbował zaskoczyć golkipera. Ten w ostatniej chwili zdołał jednak skutecznie interweniować, ale mocno ucierpiał, wpadając w słupek bramki.

37′ – na pozycji bramkarza w drużynie Zagłębia wymuszona zmiana.

41′ – niestety w końcówce pierwszej części gry na prowadzenie wychodzą rywale. Koronkowa akcja lubinian zakończona została celnym uderzeniem Czubana!!!

45′ – sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry co najmniej 3 minuty.

45+ – w doliczonym czasie gry kontra rywali zakończona golem Zynka – 2:0 dla Zagłębia!!!

koniec pierwszej połowy.

rozpoczynamy drugą połowę, bez w składach.

48′ – B. Paszkowski – żółta kartka.

48′ – Kot broni uderzenie z dystansu, następnie brak asekuracji obrońców – dobitka i 3:0 (Sypek)!!!

49′ – z dystansu uderzać próbował Kozachenko – piłka przeleciała obok bramki.

51′ – kolejna kontra lubińskiego Zagłębia – Sypek mija Kota i trafia na 4:0!!!

Fatalny w naszym wykonaniu ten okres między 41. a 51. minutą spotkania.

54′ – Borowy uderza głową – niestety niecelnie.

54′ – potrójna zmiana w naszej ekipie, boisko opuszczają: Jaroszyński, Tragarz i Borowy, a wchodzą: Botora, Szczygieł i Krakowski.

58′ – Sowa – żółta kartka.

61′ – znakomita akcja lubinian, Kot próbował ratować sytuację i faulował w polu karnym. Żółta kartka i jedenastka. Dudziński skutecznie wykorzystuje rzut karny i jest 5:0!!!

65′ – walczymy w tym spotkaniu choćby o honorowego gola, kilka dośrodkowań w lubińskie pole karne, ale bez efektu bramkowego.

68′ – podwójna zmiana – boisko z konieczności opuszcza Salamon oraz Paszkowski, w ich miejsce Ł. Kot i Stachurski.

73′ – obraz gry się nie zmienia, w ostatnich minutach trochę więcej piłką grają świdniczanie, gospodarze pewni swego nie forsują tempa.

78′ – dobra akcja Krakowskiego z Boturą, Raul niestety mocno naciskany nie zdecydował się na uderzenie i piłka padła ostatecznie łupem obrońców.

86′ – nieporozumienie w naszych szeregach obronnych – szósty gol dla Zagłębia!!!

koniec meczu – przegrywamy wysoko w Lubinie 0:6!

Poprzedni artykułW Świebodzicach powstanie psi plac zabaw? Mieszkańcy zagłosowali