Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Bliźniaki z podarunkami od gminy

Bliźniaki z podarunkami od gminy

0

Leon i Jędrzej z Bystrzycy Górnej oraz Aleksander i Oliwer z Pszenna to kolejne w tym roku noworodki, które otrzymały wyprawkę dla bliźniaków, fundowaną przez Gminę Świdnica. Na świat przyszli w maju 2020 r., jednak obowiązujące obostrzenia w zakresie trwającej pandemii koronawirusa uniemożliwiły ich rodzicom złożenie wizyty w Urzędzie Gminy, tak jak to jest już dobrą, gminną tradycją.


– Listy gratulacyjne, które otrzymali nowi mieszkańcy gminy Świdnica będą nie tylko wspaniała pamiątką, ale także początkiem więzi z naszą gminą – mówi wójt gminy Teresa Mazurek. Od 2016 roku nowo narodzone i zameldowane w gminie Świdnica dzieci witane są pakietem powitalnym w ramach akcji „Największy skarb gminy to ty”. Od 2019 roku narodzone i zameldowane bliźniaki w naszej gminie mogą liczyć na dodatkowy bonus upominkowy. – Szczęśliwym rodzicom raz jeszcze składamy serdeczne gratulacje, życząc by Państwa pociechy były największym skarbem i źródłem nieustającej miłości i radości – dodaje wójt gminy.

/UG Świdnica/