Strona główna 0_Slider Walczymy w Gorzowie Wielkopolskim o punkty!!!

Walczymy w Gorzowie Wielkopolskim o punkty!!! [RELACJA LIVE]

1

Przed piłkarzami Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica kolejny mecz na boiskach makroregionalnej III ligi. Podopieczni trenera Rafała Markowskiego grają na wyjeździe z innym beniaminkiem – Wartą Gorzów Wielkopolski! Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE, zaczynamy o 17.30 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Zaczynamy w składzie: B. Kot, B. Paszkowski, Sowa, Orzech, P. Paszkowski, Sztylka, Borowy, Szuba, Baumgarten, Chajewski, Krakowski

🔥🔥🔥I mamy kolejną niespodziankę – w takim składzie zaczniemy mecz wyjazdowy z Warta Gorzów‼️‼️‼️ – pojedynek JAKO TEAMSwidnica24.pl, mojaswidnica.pl, ws-24.pl, DOBA.PL, ŚWIDNICA rynek z tradycjami, Sport Świdnica, Aktywna Świdnica, Dzieje się w Świdnicy, Świdnica dla Was, DolFutbol.pl, 3 liga Grupa 3

Gepostet von MKS Polonia-Stal Świdnica am Samstag, 8. August 2020

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Zawodnicy już na murawie, za moment zaczynamy tej pojedynek. Jeszcze puchar za triumf w rozgrywkach lubuskiej IV ligi dla Warty Gorzów Wielkopolski.

Dziś Warta świętuje 75-lecie powstania klubu, za sekund kilka pierwszy gwizdek arbitra głównego z Opola.

Zaczynamy pojedynek.

1′ – od samego początku przy piłce utrzymują się świdniczanie, czekamy na jakieś groźne sytuacje do zdobycia gola.

2′ – cały czas piłką grają goście, na razie jednak brak zagrożenia dla bramkarza Warty.

4′ – Borowy próbował uruchomić Krakowskiego, ale do akcji wkroczył golkiper miejscowych.

4′ – bardzo mocno naciskamy rywali, wychodząc mocnym pressingiem.

5′ – uderzał Kraus, ale bardzo niedokładnie.

6′ – groźne dośrodkowanie Szuby, niestety nikt nie zdołał sięgnąć tej piłki.

8′ – przedzierał się Krakowski, faulują przeciwnicy i mamy rzut wolny na wysokości połowy boiska.

10′ – znakomite dogranie Sztylki do Patryka Paszkowskiego, który w sytuacji jeden na jednego pokonuje bramkarza – mamy 1:0!!!

12′ – zamieszanie w naszej szesnastce, dobrze sytuację wyjaśniają defensorzy gości.

15′ – i znów w ataku świdniczanie, którzy mają chrapkę na podwyższenie prowadzenia.

17” – głową uderzał Borowy, ale bez trudu piłkę złapał bramkarz Warty.

22′ – znakomita kontra naszego zespołu, Baumgarten niestety minimalnie wyprzedzony przez interweniującego golkipera Warty.

24′ – mamy teraz trochę szczęście, potężne uderzenie Krausa – piłka odbija się od słupka!

26′ – na murawę upadł Borowy – potrzebna jest pomoc medyczna.

26′ – wydaje się, że Grzesiek będzie w stanie kontynuować grę, przerwa na uzupełnienie płynów.

29′ – wróciliśmy już do gry, Borowy na boisku.

30′ – znakomita okazja na podwyższenie rezultatu, Baumgarten przegrał pojedynek z ostatnim stoperem Warty. Szkoda, bo mógł szybciej decydować się na strzał.

31′ – żółta karta – B. Paszkowski.

32′ – niebezpiecznie pod naszą bramką – Kot broni uderzenie Posmyka. Warta nieco się rozkręca.

33′ – strzał z dystansu Chajewskiego – broni bramkarz Warty.

34′ – bardzo przypadkowe zagranie naszej ekipy – ręka w polu karnym i jedenastka dla Warty. Paweł Posmyk i mamy 1:1!!!

40′ – groźna wrzutka Chajewskiego, dobrze spisują się obrońcy Warty, za moment piłkę próbował dorzucać jeszcze P. Paszkowski, lecz zrobił to niedokładnie.

42′ – znów naciskają nasi piłkarze – uderzenie Chajewskiego zablokowane.

45′ – sędzia dolicza 2 minuty.

45+ – uderzał z okolicy 16. metra B. Paszkowski – piłka niestety przelatuje nad poprzeczką.

koniec pierwszej połowy – do przerwy mamy wynik 1:1.

Piłkarze powoli wracają na murawę. W naszej ekipie dojdzie do zmiany, Chajewskiego zastąpi Myrta.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę, liczymy, że zdołamy przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

47′ – w pole karne próbował dośrodkowywać Szuba, ale zrobił to niedokładnie.

48′ – nie zdołał w piłkę trafić Myrta, za moment poprawiał jeszcze z dystansu Szuba, lecz piłka wylądowała ostatecznie w dłoniach bramkarza Warty. Znów inicjatywę mają biało-zieloni.

51′ – trochę niedokładności w szeregach obu zespołów.

54′ – zostawiliśmy za dużo miejsca jednemu z rywali, który przebiegł blisko połowę boiska i zdecydował się na mocny strzał z dystansu – dobrą paradą popisał się jednak Kot.

57′ – zły fragment meczu dla zawodników obu drużyn, sporo chaosu i niedokładności. Czas się obudzić!

60′ – pół godziny do zakończenia spotkania, w Gorzowie Wielkopolskim wciąż remis 1:1.

62′ – ostre dośrodkowanie w gorzowskie pole karne, główkował Orzech, ale piłka niestety przeleciała nad poprzeczką.

64′ – groźne uderzenie Ufira – piłka minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Kota.

66′ – podwójna zmiana w naszej ekipie – boisko opuszczają Krakowski i Sztylka, a na murawę meldują się Stachurski oraz Jaroszyński.

67′ – Orzech – żółta karta.

69′ – na strzał zdecydował się Jaroszyński, niestety trafił w piłkę bardzo nieczysto.

70′ – P. Paszkowski – żółta kartka.

72′ – mamy rzut karny za zagranie piłki ręką! Bramkarz broni uderzenie Myrty i wciąż 1:1!!!

75′ – „zakładamy hokejowy zamek” na połowie Warty, ale takich prezentów, jak rzut karny nie możemy marnować, chcąc sięgać po komplet punktów!

75′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

78′ – druga podwójna zmiana w naszej  ekipie – Szczygieł i Kozachenko zmieniają Szubę i P. Paszkowskiego.

82′ – naciskamy coraz mocniej, rywale ograniczają się do gry z kontry. Przed momentem posłaliśmy kilka piłek w pole karne Warty, ale nie przyniosło to oczekiwanego skutku.

85′ – Baumgarten znakomicie dogrywa do Jaroszyńskiego, ten potężnym strzałem trafia z linii 16. metra na 2:1!!!

88′ – rzut wolny dla Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica. Nie spieszy nam się z rozpoczęciem akcji!

89′ – Szczygieł zdaniem arbitra symulował faul – żółta kartka.

90′ – sędzia dolicza 5 minut, musimy wytrzymać i dowieźć tą wygraną!

90+ – świetnie w polu karnym poradził sobie Myrta, precyzyjne uderzenie i mamy 3:1!!!!

i mamy koniec spotkania i pierwsze punkty w tym sezonie – wygrywamy 3:1 w Gorzowie Wielkopolskim na „przeklętym” dla nas jak do tej pory obiekcie przy ulicy Olimpijskiej!!!

Poprzedni artykuł843 nowe zakażenia koronawirusem w kraju. Jaka sytuacja na Dolnym Śląsku i w powiecie świdnickim?
Następny artykułLetni basen bez wody, zalew bez wody. Świdniczanie radzą sobie, jak mogą [FOTO]