Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze podejmują trzeci w stawce MKS Kluczbork

Świdniccy piłkarze podejmują trzeci w stawce MKS Kluczbork [RELACJA VIDEO LIVE]

1

Przed piłkarzami Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica kolejny trudny pojedynek. Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dochodzi do konfrontacji z byłym pierwszoligowcem – MKS-em Kluczbork. Start meczu o 18.00, zapraszamy do śledzenia relacji LIVE!

Skład świdniczan: B. Kot, B. Paszkowski, Sowa, Orzech, P. Paszkowski, Sztylka, Borowy, Szuba, Chajewski, Baumgarten, Krakowski.

Wyjściowa jedenastka na MKS Kluczbork

🔥I w takim składzie rozpoczynamy domowe starcie z MKS Kluczbork‼️Oprócz tekstowej RELACJI LIVE spodziewajcie się także relacji VIDEO LIVE – szukajcie linka na naszym FB💪⚽️

Gepostet von MKS Polonia-Stal Świdnica am Mittwoch, 12. August 2020

Do rozpoczęcia spotkania 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie

1′ – znakomita okazja dla świdniczan, uderzamy z 16 metrów niedokładnie!

4′ – błąd w rozegraniu piłki, na nasze szczęście, rywale wykazują brak skuteczności.

6′ – niedokładne dośrodkowanie Chajewskiego.

8′ – groźna akcja kluczborkowian, akcję próbował kończyć Baraniak, ale niedokładnie.

11′ – mocno naciska na nas faworyt tego spotkania, jakim bez wątpienia jest MKS Kluczbork. Mamy problem z opuszczeniem własnej połowy.

13′ – świetny rajd zawodnika gości, strzał jednego z rywali broni w znakomitym stylu Kot, a następnie piłka odbija się jeszcze od poprzeczki.

17′ – uderzamy na bramkę przeciwników, piłka po uderzeniu P. Paszkowskiego mija światło bramki.

20′ – Kot broni uderzenie rywala, w odpowiedzi kontra świdniczan zakończona strzałem Patryka Paszkowskiego. Górą w tej sytuacji był golkiper gości.

21′ – Chajewski – żółta kartka.

22′ – rzut wolny dla przeciwników – broni Kot.

24′ – źle wyprowadzona piłka przez Kota, szybka akcja przeciwników zakończona strzałem Włodarczyka – 1:0 dla MKS-u Kluczbork!!!

26′ – jak na razie nie mamy niestety nic do powiedzenia w starciu z Kluczborkiem, kolejna akcja przyjezdnych, strzał na nasze szczęście niecelny.

30′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

31′ – Szuba decyduje się na mocny strzał z rzutu wolnego z ostrego kąta, piłkę trąca jeszcze Sowa i mamy remis – 1:1!!!

34′ – Nykiel – żółta kartka.

38′ – Sztylka – żółta kartka.

39′ – Kot broni bardzo groźny strzał rywala z wnętrza pola karnego.

43′ – fatalnie zachowaliśmy się w defensywie – festiwal strat i pada drugi gola dla Kluczborka – przegrywamy 1:2!!!

koniec pierwszej połowy – 2:1 dla MKS-u Kluczbork.

rozpoczynamy drugą połowę.

49′ – dobra akcja świdnickiej drużyny, obrońcy MKS-u w ostatniej chwili zażegnują niebezpieczeństwo.

51′ – uderzać głową próbował Krakowski, piłka znalazła się w dłoniach bramkarza MKS-u.

53′ – rozkręcają się świdniczanie, Szuba uderzył jednak bardzo niedokładnie.

54′ – i następna składna akcja biało-zielonych – strzelał Chajewski, lecz niedokładnie.

56′ – odgryzają się rywale, piłka obija nasz słupek!

58′ – znakomita okazja dla naszej ekipy – dwie wrzutki w pole karne gości, a na koniec zablokowane uderzenie Szuby.

61′ – podwójna zmiana w naszej ekipie – Myrta i Stachurski zastępują Sztylkę i Krakowskiego.

62′ – B. Paszkowski – żółta kartka.

67′ – Baumgarten decyduje się na mocny strzał z dystansu – piłka nad poprzeczką. Walczymy jeszcze w tym spotkaniu.

70′ – kolejna podwójna zmiana w naszej drużynie – Kozachenko i JAroszyński za Chajewskiego i P. Paszkowskiego.

75′ – przerwa na uzupełnienie płynów. Dużo lepiej ta druga połowa wygląda w naszym wykonaniu, to my staramy się grać piłką, szukając wyrównującego trafienia.

80′ – Szczygieł zastępuje Szubę.

81′ – piłka po uderzeniu Kozachenko mija słupek bramki MKS-u Kluczbork.

83′ – Jurasik – żółta kartka.

84′ – rzut wolny w wykonaniu Sowy – piłka niestety przelatuje nad poprzeczką.

88′ – groźnie uderzał Jaroszyński, świetną paradą popisał się jednak Witek.

90′ – goście bardzo mocno wydłużają grę, kradnąc cenne sekundy.

90+ – seria wrzutek w pole karne rywali – bronią się jednak goście.