Strona główna 0_Slider Premiery w czasach Covid-19. Kiedy zobaczymy „Tenet” Christophera Nolana?

Premiery w czasach Covid-19. Kiedy zobaczymy „Tenet” Christophera Nolana? [KONKURS CINEMA3D]

0

Koronawirus krzyżuje plany kolejnych głośnych premier filmowych. Tym razem przesunięto datę wejścia do kin jednej z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji – „Tenet”. Dzieło stworzył znakomity reżyser Christopher Nolan, twórca m.in. „Incepcji”. I w duchu tej słynnej opowieści science-fiction ma pozostać także najnowszy jego film. To właśnie z tym cenionym filmowym twórcą związany jest nasz kolejny, wielki konkurs filmowy. Do wygrania aż 12 biletów na seanse w Cinema3D w Świdnicy.

Brak ustabilizowanej sytuacji, wzmożone zachorowania i niepokojące dane związane z pandemią koronawirusa, w tym w Stanach Zjednoczonych, zmuszają do kolejnych przesunięć premier filmowych. Tak też się stało w przypadku Warner Bros – jednego z największych na świecie producentów oraz dystrybutorów produkcji filmowych, który znów zmienił plany wejścia do kin filmu „Tenet”.

Pierwotnie tytuł miał mieć premierę 17 lipca 2020 roku. Później decyzję pojawienia się filmu na wielkich ekranach zmieniano trzykrotnie – na 31 lipca, 12 sierpnia, aż całkowicie usunięto produkcję z harmonogramu premier. Pod koniec lipca dystrybutor podjął czwartą próbę ogłoszenia debiutu „Tenet” i zapowiedział go na 26 sierpnia w Europie (także w Polsce), a w Stanach Zjednoczonych na 4 września.

„Tenet” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Najnowszy film mistrza kina Christophera Nolana zapowiadany jest jako następca oscarowej i kultowej już „Incepcji”. Fenomenalny reżyser, który poszerzając granice kina rozrywkowego, wprowadza je na nieznane wody, po raz kolejny podejmuje się skomplikowanej narracji, przekracza wymiary i manipuluje czasem. W fabule nowego filmu pojawia się temat III wojny światowej. Zapobiec jej będzie próbował jeden z tajnych agentów tytułowej organizacji „Tenet”, w którego rolę wcielił się John David Washington. Towarzyszyć mu będzie postać grana przez Roberta Pattinsona. W produkcji zobaczymy też takich aktorów jak chociażby – Elizabeth Debicki, Aarona Taylor-Johnsona, Clémence Poésy, Michaela Caine’a oraz Kennetha Branagha.

To właśnie z tą głośną premierą związany jest nasz sierpniowy konkurs filmowy. Do wygrania aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należy w przesłanym na adres [email protected] mailu: wymienić co najmniej trzy najbardziej znane filmy tego znakomitego reżysera (oprócz tytułów wymienionych w niniejszym tekście). Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 7 sierpnia do południa. Rozstrzygnięcie zostanie opublikowane na portalu. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/AN/

Poprzedni artykuł16 kolejnych przypadków COVID-19 na Dolnym Śląsku, w powiecie brak nowych zakażeń
Następny artykułTelefon ukryty w kremie. Udaremniona próba przemytu na teren aresztu