Strona główna Wydarzenia Materac 90×180 cm w pytaniach i odpowiedziach

Materac 90×180 cm w pytaniach i odpowiedziach

0
Od jakiegoś czasu masz kłopoty ze snem i doskonale wiesz gdzie tkwi przyczyna. Winowajcą nie jest ani choroba ani stres. Za ten stan odpowiada kiepska jakość twojego materaca.
Materac 90×180 cm w pytaniach i odpowiedziach

Najwyższy czas pomyśleć o zakupach. Nowy materac 90×180 cm ucieszy Twoje ciało. Zregenerowane na wygodnym materacu, pozwoli ci z energią rozpocząć nowy dzień. Tak więc pora na zmiany! Wybierz jeden z materacy 90×180 cm dostępnych chociażby na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-90×180-cm-do-spania

Dobry materac 90×180 cm to komfortowy sen
Źle dobrany lub wysłużony materac może być przyczyną wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Zbyt miękki materac 90×180 cm może powodować ból pleców oraz wyginanie ciała w pałąk, co może utrudniać swobodne oddychanie. Z kolei zbyt twardy materac 90×180 cm obciąży środkową i dolną część naszego kręgosłupa, utrudni swobodny przepływ krwi przez ucisk na mięśnie i żyły, powodując drętwienie kończyn. Dlatego tak istotne jest dobranie odpowiednich parametrów materaca 90×180 cm, które sprawią, że będziesz się wysypiał jak król.

Dobierz materac do wagi
Jednym z najprostszych sposobów właściwego dobrania materaca 90×180 cm jest kierowanie się wagą osoby, która będzie na nim spać. Podział jest bardzo prosty, czterostopniowy. Dla wagi nie przekraczającej 60 kg przewidziano materace miękkie, dla ważących od 60 do 100 kg materace średnio twarde. Osoby cięższe, ważące powyżej 100 kg komfortowo będą się czuły na materacu twardym a przekraczające wagę 120 kg na materacu 90×180 cm bardzo twardym.

Kaszmirowy pokrowiec
Często pomijaną przy wyborze kwestią jest pokrowiec na materac 90×180 cm. To najbliższy naszemu ciału element, na który również powinniśmy zwracać uwagę. Sklep kaszmirowysen.pl oferuje wyjątkowy, ekskluzywny pokrowiec, wykonany z wełny kóz kaszmirskich. Wyjątkowo delikatny w dotyku, miękki i mięsisty. Gruby, o gramaturze 450 g/m3. Nadaje materacowi 90×180 cm wyjątkowy wygląd i komfort.

Profesjonalna dostawa
Nie wysyłamy naszych materacy 90×180 cm kurierem. Z dbałości o klienta i o to by dostarczony mu towar nie został uszkodzony współpracujemy z firmą transportową. Dostarcza ona materace na płasko w pozycji bocznej. Materace 90×180 cm nie są rolowane ani zginane, nie istnieje więc ryzyko, że sprężyny zostaną uszkodzone lub materace będą się wzajemnie gnieść – informuje Sklep kaszmirowysen.pl.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDożynki w gminie Jaworzyna Śląska ograniczone do dziękczynnej mszy
Następny artykułJustyna Ciok z Marcinowic potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka, wkrótce dwa charytatywne festyny