Strona główna Wydarzenia Maszyny czyszczące bateryjne – sprzęt, który optymalizuje koszty!

Maszyny czyszczące bateryjne – sprzęt, który optymalizuje koszty!

0

Maszyny czyszczące bateryjne zasilane za pośrednictwem akumulatora, to optymalne rozwiązania dla firm, które szukają sprzętu dostosowanego do wielu różnych potrzeb. Ich wspólnym mianownikiem jest możliwość zasilania bez konieczności doprowadzenia energii elektrycznej z gniazdka.

Rozwiązanie to niesie ze sobą wiele zalet. Po pierwsze, zamontowanie baterii znacznie zwiększa efektywność urządzenia, dzięki czemu może ono pracować również na podłożu wielkopowierzchniowym, bez dostępu do bieżącej energii elektrycznej. Po drugie – urządzenia akumulatorowe gwarantują nieprzerwaną pracę również w przypadku zaniku zasilania.

Maszyny czyszczące bateryjne – sprawdź ofertę Multi-Matic!
Sporą część naszego asortymentu stanowią maszyny czyszczące bateryjne. Należy jednak pamiętać, że sama bateria nie decyduje o wszystkim. Równie istotne jest to, jak dany sprzęt sprawdza się w warunkach użytkowych. Oto przykłady kilku maszyn bateryjnych, które są dostępne w naszej ofercie – informuje przedstawiciel firmy.

  1. Nilfisk BA/CA 551/611 to automat czyszczący, który – jak na profesjonalne maszyny czyszczące bateryjne przystało – charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością pracy (nawet ponad 2200 metrów kwadratowych na godzinę). Urządzenie to charakteryzuje się wysokim stopniem uniwersalności, wynikającym z ogromnej liczby dostępnych w nich funkcji.

Maszyna posiada wielofunkcyjny panel kontrolny, jest bardzo prosta w obsłudze (również pod kątem serwisowym) i jednocześnie charakteryzuje się cichą pracą. Poza tym urządzenie to bardzo łatwo się prowadzi i to nawet w opcji bez dołączonej trakcji.

  1. Nilfisk SC351 – to kompaktowy sprzęt czyszczący, który – w trakcie godziny – może prawie 1500 metrów kwadratowych powierzchni. Urządzenie może jednocześnie oczyścić nawet 800 metrów kwadratowych podłogi i – co ważne – pozostawia ją czystą i suchą.

Urządzenie posiada wbudowane zderzaki, które chronią je przed uderzeniami z zewnątrz. Zaimplementowano w nim również czytelny wskaźnik naładowania baterii i czujnik automatycznego wyłączania szczotek wraz z podawanym roztworem. Zaletą maszyny jest jej kompaktowa budowa i niewielki rozmiar.

Maszyna jest dostępna tutaj.

  1. Viper AS380/15B – to urządzenie, które należy do grupy tak zwanych mikroautomatów czyszczących. Charakteryzuje się ono zwartą, trwałą i wytrzymałą obudową, możliwością wykorzystania w dowolnym miejscu i niewielkim zużyciem energii. Mikroautomat posiada składany i regulowany uchwyt i – co równie istotne – jest bardzo lekki i łatwy w transporcie (pomimo zastosowanych ogniw).

Produkt wyposażony jest w szczotkę o średnicy 15 cali. Opcjonalnie można go wyposażyć w dodatkowy trzymak padów. Urządzenie oferuje też bardzo łatwy dostęp do zbiorników wody, które – w zależności od potrzeb – można czyścić lub wymieniać (podobnie zresztą jak ogniwa akumulatorowe).

Podsumowanie
W powyższym zestawieniu znalazła się wyłącznie część oferowanego przez nas asortymentu. Niemniej na powyższych przykładach widać doskonale, że dostępne u nas bateryjne maszyny czyszczące, to urządzenia uniwersalne i wielofunkcyjne, które są dostosowane do różnych potrzeb – dodaje.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułParowozem na zakończenie wakacji? Zabytkowy skład znów wyruszy na szlaki regionu
Następny artykułNiewybuchy wykopane na placu budowy [FOTO]