Strona główna 112 Libacje alkoholowe i nieprawidłowe parkowanie na celowniku dzielnicowych

Libacje alkoholowe i nieprawidłowe parkowanie na celowniku dzielnicowych

3

Świdniccy dzielnicowi oprócz bieżących spraw podejmują także działania, które mają pomóc w eliminacji szczególnie uciążliwych dla mieszkańców zachowań. 1 sierpnia policjantom przydzielono nowe, półroczne plany działań priorytetowych.

Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji oraz debat ze społeczeństwem oraz bieżącej analizy zagrożeń. Dzielnicowi realizujący opisane zadania jeszcze bardziej uspołeczniają rolę jaką pełnią w służbie społeczeństwu. Taka jest ich misja i takie zadania właśnie realizują. Ich zadaniem jest również budowanie lokalnych koalicji na rzecz bezpieczeństwa, zarówno z mieszkańcami jak i instytucjami działającymi na rzecz lokalnych społeczności – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Plan działań priorytetowych:

Rejon służbowy nr 1:
Dzielnicowa mł. asp. Magdalena Kos przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu oraz zaśmiecania terenu w rejonie ulicy Księżnej Jadwigi 2.

Rejon służbowy nr 2:
Dzielnicowy mł. asp Karol Morawski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w w rejonie ul. Słobódzkiego 21 a ulicą Bema 4-16.

Rejon służbowy nr 3:
Starszy dzielnicowy asp. szt. Grzegorz Grzelak przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, gromadzenia się osób które zachowują się aspołecznie w rejonie Parku Gdyńskiego pomiędzy ulicą Gdyńską a ulicą Saperów.

Rejon służbowy nr 4:
Dzielnicowy asp. Wojciech Zatorski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, w rejonie sklepu „Kamila” przy ul. Kliczkowskiej 62.

Rejon służbowy nr 5:
Dzielnicowy asp. Marek Lubera przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, gromadzenia się osób, które zachowują się a społecznie w rejonie skweru pomiędzy ulicą Głowackiego 20 a ulica Armii Krajowej.

Rejon służbowy nr 6:
Dzielnicowy st. sierż. Łukasz Bartkowski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką nie prawidłowego parkowania przy ulicy Dalekiej 1.

Rejon służbowy nr 7:
Starszy dzielnicowy asp. szt. Grzegorz Bugajski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie podwórza przy ulicy Grodzkiej 16-18.

Rejon służbowy nr 8:
Dzielnicowy sierż. szt. Michał Szymański przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, gromadzenia się osób oraz zaśmiecania w rejonie Zaułku Kupieckiego oraz jego okolicy.

Rejon służbowy nr 9:
Dzielnicowy asp. Dawid Turczyński przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, gromadzenia się osób które zachowują się aspołecznie w rejonie sklepu Kropka przy ulicy Westerplatte 97.

Rejon służbowy nr 10:
Dzielnicowy asp. szt. Maciej Rzepiak przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, gromadzenia się osób, które zachowują się aspołecznie w rejonie Placu Piłsudskiego – plac zabaw oraz ulicy Marcinkowskiego (w rejonie po byłym sklepie Tesco).

/KPP Świdnica, opr. mn/