Strona główna 0_Slider Zniesiono kolejne obostrzenia, więcej kibiców na meczu z Ruchem Chorzów!

Zniesiono kolejne obostrzenia, więcej kibiców na meczu z Ruchem Chorzów!

0

Weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów luzujące kolejne ograniczenia w związku ze stanem epidemii. Zmiany dotyczą także obiektów sportowych, basenów i organizowanych imprez. To świetne wieści dla kibiców, którzy w większej ilości będą mogli zasiąść na trybunach obiektów sportowych. 

Do najważniejszych złagodzeń obostrzeń należy zaliczyć:

– udostępnienie publiczności 50 procent miejsc na stadionie (co drugie miejsce na widowni, naprzemiennie w rzędach)
– udostępnienie publiczności 50 procent miejsc na obiektach sportowych (co drugie miejsce na widowni, naprzemiennie w rzędach)
– zwiększenie liczby uczestników zajęć, wydarzeń sportowych oraz współzawodnictwa sportowego do 250 osób jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia
– zniesienie limitu osób na pływalni

Pełne rozporządzenie pod linkiem: http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000129201.pdf

To znakomite wieści między innymi dla kibiców piłkarskich, którzy szykują się do startu sezonu 2020/2021. W nadchodzący weekend rusza już nowa kampania o punkty na boiskach III i IV ligi. W tych pierwszych rozgrywkach wystąpią piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica, szykujący się do historycznego boju z czternastokrotnym mistrzem Polski – Ruchem Chorzów. Zainteresowanie spotkaniem jest ogromne. W pierwszym terminie w błyskawicznym tempie rozeszło się blisko 250 wejściówek na całą rundę jesienną. W poniedziałek, 27 lipca ruszyła sprzedaż drugiej puli karnetów (100 zł), a także pojedynczych biletów na spotkanie z Ruchem Chorzów (15 zł). Należy się jednak spieszyć, bo ilość miejsc jest mocno ograniczona. Ze względu na panujące rozporządzenia, sprzedaż wejściówek możliwa jest jedynie w formie przedsprzedaży (brak możliwości gromadzenia się przy kasach biletowych). Bilety można nabyć w siedzibie MKS-u Polonia-Stal Świdnica – ul. Śląska 35A we wtorek i w środę w godzinach 17.00 – 19.30.

/MDvR/

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułKierowca pod wpływem narkotyków i z sądowym zakazem