Strona główna 0_Slider Trwa walka o piłkarski Puchar Polski! Kibicujemy biało-zielonym

Trwa walka o piłkarski Puchar Polski! Kibicujemy biało-zielonym [RELACJA LIVE]

1

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica rywalizują w wielkim finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Naszym rywalem jest sensacyjny przedstawiciel klasy A – Śnieżnik Domaszków. Mecz odbywa się na boisku przeciwnika, start o 17.00. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Goście wybiegną dziś na boisku w składzie: B. Kot, Kozachenko, Barros, Salamon, Paszkowski, Sowa, Szuba, Borowy, Tragarz, Chajewski, Krakowski.

Rozpoczynamy spotkanie

3′ – świdniczanie coraz częściej zaczynają gościć na połowie gospodarzy.

5′ – Szuba z rzutu wolnego uderza w mur.

7′ – rośnie przewaga biało-zielonych, z rzutu rożnego dośrodkowuje Szuba, ale niestety żaden z naszych zawodników nie zdołał przeciąć tej centry.

10′ – uderzenie Sowy zablokowane, do piłki dopadł Krakowski i trafił na 1:0!!! Prowadzimy ze Śnieżnikiem!

12′ – kombinacyjna akcja przeciwników – piłkę w dłonie łapie jednak Kot.

15′ – kolejny korner dla naszej drużyny, ostre dośrodkowanie Chajewskiego, z trudem, ale jednak interweniują miejscowi.

17′ – zawodnik z Domaszkowa uderzał z rzutu wolnego z okolicy 17. metra – piłka trafiła w mur.

20′ – bramkarz Śnieżnika udanie interweniuje po wrzutce piłki w pole karne przez Szubę.

21′ – Mamy 2:0 i znów na listę strzelców wpisuje się Krakowski, który skutecznie przymierzył z okolicy linii pola karnego!!!

23′ – szansa na kolejnego gola – Chajewski uderza nad poprzeczką.

23′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

25′ – wracamy do gry, na 25. metrze faulowany Borowy.

26′ – i znów dośrodkowujemy piłkę z rogu boiska – ponownie dobrze bronią się jednak rywale.

27′ – Chajewski groźnie uderzał z okolicy linii pola karnego, świetną paradą popisał się bramkarz Śnieżnika.

30′ – pół godziny gry za nami – wciąż wysokie tempo utrzymują świdniczanie, mając chrapkę na kolejne trafienia.

32′ – Chajewski dorzuca piłką z rzutu rożnego, skutecznie piąstkuje golkiper z Domaszkowa.

35′ – 3:0 dla Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica – znów dobrze wypuszczony Krakowski, który zdecydował się na strzał, a piłka niefortunnie odbiła się jeszcze od obrońcy i wpadła do sieci – gol samobójczy!!!

39′ – Krakowski fantastycznie dogrywa piłkę do Tragarza, ten trafia niestety wprost w bramkarza.

40′ – Chajewski próbował przelobować bramkarza, ale zrobił to nieskutecznie i futbolówka wpadła w dłonie bramkarza Śnieżnika.

40′ – 4:0 dla świdniczan, po akcji Szymona Tragarza!!!

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 4:0!

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Baumgarten zmienia Tragarza.

48′ – niedokładnie zagrywamy w defensywie, Śnieżnik strzela gola i jest 1:4!!!

50′ – bramkarz Śnieżnika wypluwa piłkę, Barros z głowy na 5:1!!!

55′ – Szuba z rzutu wolnego uderza w poprzeczkę.

56′ – Borowy spokojnie przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i strzałem z woleja trafia na 6:1 dla świdniczan!!!

59′ – Sowa główkuje po naszym stałym fragmencie gry – piłka mija jednak światło bramki.

63′ – poczwórna zmiana w naszym zespole, wchodzą: Szczygieł, Ł. Kot, Orzech i Myrta, zeszli: Chajewski, Kozachenko, Salamon i Krakowski.

66′ – mimo niekorzystnego wyniku i coraz mniejszej ilości sił, gospodarze walczą bardzo ofiarnie – wielkie brawa dla przedstawiciela klasy A.

68′ – Ł. Kot – żółta kartka.

68′ – przerwa na uzupełnianie płynów.

71′ – kolejne dośrodkowanie w pole karne, tym razem lepsi przeciwnicy.

73′ – na boisku pojawia się Białas, zmieniając Borowego.

78′ – wciąż atakujemy, ale brakuje nam precyzji.

79′ – Baumgarten z dystansu strzela na 7:1!!!

84′ – bardzo groźnie uderzał Szczygieł – piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

85′ – mocno uderzy Sowy – nie po raz pierwszy skutecznie interweniuje bramkarz Śnieżnika.

90′ – koniec spotkania, Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica pokonuje 7:1 Śnieżnika Domaszków i sięga po Puchar Polski okręgu wałbrzyskiego. Teraz możemy spokojnie szykować się do półfinału dolnośląskiego, który odbędzie się już za tydzień!!!