Strona główna 0_Slider Rafał Trzaskowski w Świdnicy

Rafał Trzaskowski w Świdnicy [Foto/Video]

110

Na finał kampanii wyborczej kandydat Koalicji Obywatelskiej odwiedza Dolny Śląsk i Śląsk. W Świdnicy spotykał się z mieszkańcami i samorządowcami. Rafała Trzaskowskiego witali samorządowcy i tłumy zwolenników.

Wizyta o godzinie 11.20 rozpoczęła się od spotkania z samorządowcami. Z inicjatywy prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka do Świdnicy przyjechało kilkudziesięciu prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych z Dolnego Śląska, którzy wyrażają swoje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego.

O 11.30 kandydat na prezydenta spotkał się z mieszkańcami na świdnickim Rynku.

Rafał Trzaskowski odniósł się m.in. do kampanii, prowadzonej przez obóz przeciwnika i telewizję rządową. – Jest szansa, że jak się obudzimy w poniedziałek, to zastaniemy zupełnie inna Polskę, Polskę, w której wszyscy zajmują się przede wszystkim pracą, budowaniem. Zajmują się tym, żeby odbudować więzi, żeby ze sobą rozmawiać. Bo to wszystkich tych, którzy się obawiają, chciałem powiedzieć: nie lękajcie się, bo właśnie razem odbudujemy wspólnotę – mówił Trzaskowski w Świdnicy.

Oglądaj!

W I turze wyborów Rafał Trzaskowski w Świdnicy zdobył przewagę. Mieszkańcy pozostałych gmin powiatu wskazali na jego konkurenta do urzędu prezydenta RP, Andrzeja Dudę z PiS.

II tura wyborów odbędzie się w niedzielę, 12 lipca.

/red./
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułDzień Sąsiada w Bagieńcu już w niedzielę
Następny artykułOstrzeżenie przed burzami