Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki, wjazdy, przejścia dla pieszych, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania”. W tym odcinku – Świdnica i Żarów.

Ul. Franciszkańska:

Ul. Kazimierza Wielkiego:

Ul. Kliczkowska: Ul. Marcinkowskiego:

Ul. Równa:Ul. Wrocławska:Ul. Wróblewskiego: Żarów, ul. Mickiewicza i ul. Słowackiego:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułNa wycieczkę parowozem? Muzealne pociągi w weekend pojadą z Jaworzyny do Świdnicy i Strzegomia!
Następny artykułOficjalne wyniki wyborów: Andrzej Duda wybrany na kolejną kadencję. Jak głosowali świdniczanie? Gdzie była najwyższa frekwencja?