Strona główna 0_Slider IV Piknik dla Damiana w Jagodniku rozpoczęty!

IV Piknik dla Damiana w Jagodniku rozpoczęty! [FOTO]

0

Po raz  czwarty w podświdnickim Jagodniku lokalna społeczność wraz z rodziną organizuje piknik na rzecz chorego Damiana Nazarko. Na miejscu przygotowano liczne atrakcje i licytacje cennych przedmiotów. Impreza potrwa do godziny 20:00. 

W programie znalazły się pokazy i przejażdżki samochodami off-road, wystawa samochodów rajdowych, loteria fantowa, licytacje, a także moc zabaw dla najmłodszych. Nie zabraknie również poczęstunku i słodkości. W tym roku do akcji w szczytnym celu przyłączył się Auto Moto Klub Wrocławski, który zorganizuje I Charytatywny Rajd Turystyczny dla Damiana. Opłata wpisowa wniesiona przez uczestników w całości zostanie przekazana na rzecz chłopca.

Damian Nazarko w tym roku kończy 14 lat. Od urodzenia choruje na stwardnienie guzowate i padaczkę lekooporną. Ponadto wykazuje on również zaburzenia ze spektrum autystycznego. Cała kwota uzbierana podczas pikniku zostanie przekazana na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, której chłopiec jest podopiecznym. Następnie pieniądze zostaną wykorzystane na kosztowne leczenie i rehabilitację – Jesteśmy pełni nadziei, że również w tym roku będziemy mogli się spotkać na pikniku i dzięki Waszemu wsparciu możliwe będzie kontynuowanie regularnej i szerokiej terapii chłopca. Spotkajmy się razem dla Damiana! – zachęca mama chłopca.

/Tekst i foto: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPieniędzy na operacje Justyny z Marcinowic wystarczy! Zbiórka jednak się nie kończy
Następny artykułŚwidniczanie ruszyli do lokali wyborczych. Frekwencja wyższa niż podczas pierwszej tury!