Strona główna Sport Piłka nożna Znamy szczegółowy terminarz IV ligi

Znamy szczegółowy terminarz IV ligi

0

Z kim i kiedy powalczą czwartoligowi przedstawiciele powiatu świdnickiego? Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował szczegółowy terminarz rozgrywek IV ligi. Zmagania z udziałem LKS-u Bystrzyca Górna i AKS-u Strzegom rozpoczną się 1 sierpnia. 

IV liga – grupa wschodnia:

1. kolejka (1 sierpnia):
PAUZA: Unia Bardo
Moto Jelcz Oława : Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Lubawka : AKS Strzegom
Nysa Kłodzko : Pogoń Pieszyce
Mechanik Brzezina : Orzeł Prusice
MKP Wołów : LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa : GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa : Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice : Piast Nowa Ruda

2. kolejka (8 sierpnia):
PAUZA: Piast Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów : Sokół Marcinkowice
GKS Mirków/Długołęka : Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna : Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice : MKP Wołów
Pogoń Pieszyce : Mechanik Brzezina
AKS Strzegom : Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) : Orzeł Lubawka
Unia Bardo : Moto Jelcz Oława

3. kolejka (12 sierpnia):
PAUZA : Moto Jelcz Oława
Orzeł Lubawka : Unia Bardo
Nysa Kłodzko : Piast Żerniki (Wrocław)
Mechanik Brzezina : AKS Strzegom
MKP Wołów : Pogoń Pieszyce
Polonia Trzebnica : Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa : LKS Bystrzyca Górna
Bielawianka Bielawa : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice : GKS Mirków/Długołęka
Piast Nowa Ruda : Lechia Dzierżoniów

4. kolejka (15 sierpnia):
PAUZA: Lechia Dzierżoniów
GKS Mirków/Długołęka : Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Sokół Marcinkowice
LKS Bystrzyca Górna : Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice : Sokół Wielka Lipa
Pogoń Pieszyce : Polonia Trzebnica
AKS Strzegom : MKP Wołów
Piast Żerniki (Wrocław) : Mechanik Brzezina
Unia Bardo : Nysa Kłodzko
Moto Jelcz Oława : Orzeł Lubawka

5. kolejka (22 sierpnia):
PAUZA: Orzeł Lubawka
Nysa Kłodzko : Moto Jelcz Oława
Mechanik Brzezina : Unia Bardo
MKP Wołów : Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia Trzebnica : AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa : Pogoń Pieszyce
Bielawianka Bielawa : Orzeł Prusice
Sokół Marcinkowice : LKS Bystrzyca Górna
Piast Nowa Ruda : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów : GKS Mirków/Długołęka

6. kolejka (29 sierpnia):
PAUZA: GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Lechia Dzierżoniów
LKS Bystrzyca Górna : Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice : Sokół Marcinkowice
Pogoń Pieszyce : Bielawianka Bielawa
AKS Strzegom : Sokół Wielka Lipa
Piast Żerniki (Wrocław) : Polonia Trzebnica
Unia Bardo : MKP Wołów
Moto Jelcz Oława : Mechanik Brzezina
Orzeł Lubawka : Nysa Kłodzko

7. kolejka (5 września):
PAUZA: Nysa Kłodzko
Mechanik Brzezina : Orzeł Lubawka
MKP Wołów : Moto Jelcz Oława
Polonia Trzebnica : Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa : Piast Żerniki (Wrocław)
Bielawianka Bielawa : AKS Strzegom
Sokół Marcinkowice : Pogoń Pieszyce
Piast Nowa Ruda : Orzeł Prusice
Lechia Dzierżoniów : LKS Bystrzyca Górna
GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Ząbkowice Śląskie

8. kolejka (12 września):
PAUZA: Orzeł Ząbkowice Śląskie
LKS Bystrzyca Górna : GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Prusice : Lechia Dzierżoniów
Pogoń Pieszyce : Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom : Sokół Marcinkowice
Piast Żerniki (Wrocław) : Bielawianka Bielawa
Unia Bardo : Sokół Wielka Lipa
Moto Jelcz Oława : Polonia Trzebnica
Orzeł Lubawka : MKP Wołów
Nysa Kłodzko : Mechanik Brzezina

9. kolejka (19 września):
PAUZA: Mechanik Brzezina
MKP Wołów : Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica : Orzeł Lubawka
Sokół Wielka Lipa : Moto Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa : Unia Bardo
Sokół Marcinkowice : Piast Żerniki (Wrocław)
Piast Nowa Ruda : AKS Strzegom
Lechia Dzierżoniów : Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie : LKS Bystrzyca Górna

10. kolejka (26 września):
PAUZA: LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Prusice : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Pieszyce : GKS Mirków/Długołęka
AKS Strzegom : Lechia Dzierżoniów
Piast Żerniki (Wrocław) : Piast Nowa Ruda
Unia Bardo : Sokół Marcinkowice
Moto Jelcz Oława : Bielawianka Bielawa
Orzeł Lubawka : Sokół Wielka Lipa
Nysa Kłodzko : Polonia Trzebnica
Mechanik Brzezina : MKP Wołów

11. kolejka (3 października):
PAUZA: MKP Wołów
Polonia Trzebnica : Mechanik Brzezina
Sokół Wielka Lipa : Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa : Orzeł Lubawka
Sokół Marcinkowice : Moto Jelcz Oława
Piast Nowa Ruda : Unia Bardo
Lechia Dzierżoniów : Piast Żerniki (Wrocław)
GKS Mirków/Długołęka : AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna : Orzeł Prusice

12. kolejka (10 października):
PAUZA: Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce : LKS Bystrzyca Górna
AKS Strzegom : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) : GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo : Lechia Dzierżoniów
Moto Jelcz Oława : Piast Nowa Ruda
Orzeł Lubawka : Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko : Bielawianka Bielawa
Mechanik Brzezina : Sokół Wielka Lipa
MKP Wołów : Polonia Trzebnica

13. kolejka (17 października):
PAUZA: Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa : MKP Wołów
Bielawianka Bielawa : Mechanik Brzezina
Sokół Marcinkowice : Nysa Kłodzko
Piast Nowa Ruda : Orzeł Lubawka
Lechia Dzierżoniów : Moto Jelcz Oława
GKS Mirków/Długołęka : Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Piast Żerniki (Wrocław)
LKS Bystrzyca Górna : AKS Strzegom
Orzeł Prusice : Pogoń Pieszyce

14. kolejka (24 października):
PAUZA: Pogoń Pieszyce
AKS Strzegom : Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) : LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto Jelcz Oława : GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Lubawka : Lechia Dzierżoniów
Nysa Kłodzko : Piast Nowa Ruda
Mechanik Brzezina : Sokół Marcinkowice
MKP Wołów : Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica : Sokół Wielka Lipa

15. kolejka (31 października):
PAUZA: Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa : Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice : MKP Wołów
Piast Nowa Ruda : Mechanik Brzezina
Lechia Dzierżoniów : Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Lubawka
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Moto Jelcz Oława
LKS Bystrzyca Górna : Unia Bardo
Orzeł Prusice : Piast Żerniki (Wrocław)
Pogoń Pieszyce : AKS Strzegom

16. kolejka (7 listopada)
PAUZA: AKS Strzegom
Piast Żerniki (Wrocław) : Pogoń Pieszyce
Unia Bardo : Orzeł Prusice
Moto Jelcz Oława : LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Lubawka : Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko : GKS Mirków/Długołęka
Mechanik Brzezina : Lechia Dzierżoniów
MKP Wołów : Piast Nowa Ruda
Polonia Trzebnica : Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa : Bielawianka Bielawa

17. kolejka (11 listopada):
PAUZA: Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice : Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda : Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów : MKP Wołów
GKS Mirków/Długołęka : Mechanik Brzezina
Orzeł Ząbkowice Śląskie : Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna : Orzeł Lubawka
Orzeł Prusice : Moto Jelcz Oława
Pogoń Pieszyce : Unia Bardo
AKS Strzegom : Piast Żerniki (Wrocław)

18. kolejka (14 listopada):
PAUZA: Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo : AKS Strzegom
Moto Jelcz Oława : Pogoń Pieszyce
Orzeł Lubawka : Orzeł Prusice
Nysa Kłodzko : LKS Bystrzyca Górna
Mechanik Brzezina : Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów : GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica : Lechia Dzierżoniów
Sokół Wielka Lipa : Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa : Sokół Marcinkowice

19. kolejka (21 listopada):
PAUZA: Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda : Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów : Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka : Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie : MKP Wołów
LKS Bystrzyca Górna : Mechanik Brzezina
Orzeł Prusice : Nysa Kłodzko
Pogoń Pieszyce : Orzeł Lubawka
AKS Strzegom : Moto Jelcz Oława
Piast Żerniki (Wrocław) : Unia Bardo