Strona główna 112 Odpowiedzą za psychotropy

Odpowiedzą za psychotropy

0

Marihuanę i amfetaminę mieli przy sobie trzej  mężczyźni, zatrzymani w miniony weekend przez policjantów z powiatu świdnickiego. Łącznie zabezpieczono blisko 80 porcji tych narkotyków.

– Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn  w wieku od  19 do 36 lat,  podejrzanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy wymienionych ujawniono marihuanę oraz amfetaminę. Zatrzymania miały miejsce  na terenie Świebodzic, Strzegomia oraz Jaworzyny Ślaskiej – informuje Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Zabezpieczone środki odurzające i substancje psychotropowe trafiły do policyjnego depozytu, a mężczyźni do policyjnego aresztu.  Już usłyszeli zarzuty, każdemu z nich grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/Źródło KPP w Świdnicy/ Zdjęcie KPP w Świdnicy

Poprzedni artykułW Żarowie każdy może do kalendarza dopisać święto
Następny artykułSzymon Hołownia odwiedzi Świdnicę