Strona główna Wydarzenia Świdnica Młodzież z Ekonomika dziękuje medykom

Młodzież z Ekonomika dziękuje medykom

0

Nikt już nie bije braw n balkonach. Fala podziękowań dla medyków zdecydowanie osłabła, a przecież wciąż poświęcają swoje zdrowie i życie. Dla nich plakaty i teledysk stworzyli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy.

Po zniesieniu większości obostrzeń, wielu Polaków zapomina, że pandemia wciąż trwa. Codziennie odnotowywanych jest kilkaset nowych zachorowań i kolejne zgony. Nadal w szpitalach przebywa ok. 2 tysięcy osób z Covid-19. Nie zmienia się nic w sytuacji lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, diagnostów. Oni nadal narażają swoje zdrowie i życie.

-To im należą się słowa podziękowania za ich trud i poświęcenie. Nasza szkoła postanowiła swą wdzięczność wyrazić artystycznie. Uczniowie z kierunku Technik grafiki i poligrafii cyfrowej”z  klasy 1g i 1TRG pod kierunkiem Magdaleny Czerniatowicz wykonali plakaty, które można obejrzeć na stronieszkoły  czy na ulicach miasta. Ponadto uczniowie klasy 1TRG wraz z nauczycielami nagrali teledysk na wzór popularnej akcji Hot Sixteen Challenge 2 – czytamy na stronie ZSE. Uczniowie czytamy na stronie szkoły.

/opr. red./

Poprzedni artykułBasen letni w tym roku nie zostanie otwarty
Następny artykułDostała grzywnę za rozdawanie maseczek. Karę uregulowano dzięki zbiórce, nadwyżka wspomogła leczenie chorej świebodziczanki