Strona główna 0_Slider Ulubione dziecięce zabawy

Ulubione dziecięce zabawy [KONKURS NA DZIEŃ DZIECKA]

0

Już za tydzień święto wszystkich dzieci. Z tej okazji wspólnie z naszymi sponsorami – sklepem Tommy Toys, Manufakturą Czekolady Chocoffee oraz Wydawnictwem Nowa Era przygotowaliśmy konkursu z wymarzonymi prezentami dla Waszych pociech. Klocki LEGO, książeczki kultowego „Świerszczyka” czy przepyszna świdnicka czekolada? Wygraj wspaniałe nagrody!

Nie poddając się niesprzyjającym okolicznościom pandemii i w tym roku zapraszamy do konkursu z okazji Dzień Dziecka. Zorganizowaliśmy go wspólnie z naszymi wspaniałymi sponsorami, od lat pragnących obdarowywać naszych młodszych, jak i starszych Czytelników – sklepem Tommy Toys, Manufakturą Czekolady Chocoffee oraz Wydawnictwem Nowa Era. Jakie prezenty tym razem przygotowali?

O fantastyczne zabawki zadbał jak zwykle świdnicki sklep Tommy Toys, znajdujący się przy ul. Środkowej 5. To prawdziwe centrum spełniania dziecięcych marzeń, w którym znajdziemy mnóstwo wspaniałych i topowych zabawek. Wśród nich oczywiście kultowe klocki LEGO, które można także wygrać w naszym konkursie. Do zgarnięcia trzy wspaniałe prezenty z serii LEGO CITY. Wśród nich komplet nr 60231 z odlotowym wozem strażackim, czy też inspirowany podróżami kosmicznymi zestaw nr 60225 z łazikiem lub kolekcja nr 60253 z furgonetką z lodami.

Kto nie uwielbia czekolady? A szczególnie w tak doskonałym wydaniu, jaki od lat świdniczanom i turystom, funduje słynna w Polsce świdnicka Manufaktura Czekolady „Chocoffee”. Nasza lokalna mała fabryka czekolady, znana chociażby z ręcznie wytwarzanych pralin, czekolad w tabliczkach z dodatkami czy wspaniałej gorącej czekolady, pragnie podarować najmłodszych pysznymi, czekoladowymi słodkościami.

To jeszcze nie koniec prezentów. Kolekcją wyjątkowych i wartościowych publikacji pragnie obdarować dzieci Wydawnictwo Nowa Era. Do wygrania książeczki z serii „Lubię czytać ze strzałką”, które sprawią, że dzieci pokochają czytanie. Wśród nich trzy tytuły – „Zwariowane litery”, „Zaczarowane obrazki” i „Ukryte słowa”, których autorką jest Małgorzata Strzałkowska. Książki z wierszami poetki oraz dołączoną specjalną strzałką, ułatwiają naukę i doskonalenie umiejętności czytania, wspierając rodziców i dzieci we wspólnym wejściu do świata literatury, a przede wszystkim czyniąc z nauki czytania doskonałą zabawę!

Małgorzata Strzałkowska, jedna z najbardziej znanych polskich poetek, od lat związana jest z kultowym czasopismem „Świerszczyk”, gdzie regularnie publikuje pełne humoru wiersze dla dzieci. To właśnie w redakcji „Świerszczyka” powstał pomysł na serię aktywizujących książek z wierszami tak lubianej przez dzieci i dorosłych autorki „Lubię czytać ze strzałką”, którą można kupić w także w internetowym sklepie Nowej Ery.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać na adres [email protected] fotografię – przedstawiającą ulubioną zabawę Twojego dziecka. Mail zatytułowany „Dzień Dziecka” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację – zdjęć, wizerunku dziecka i danych osobowych, które pojawią się w ogłoszeniu o rozstrzygnięciu konkursu na portalu Świdnica24. Na fotografie czekamy do 31 maja do godz. 10.00. Rozwiązanie konkursu nastąpi tego dnia i zostanie opublikowane na portalu Świdnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułPomnik Smoleński, Bolka, czy Państwa Podziemnego? Miasto wznawia konsultacje w sprawie skweru Kaczyńskiego
Następny artykułFundacja Krzyżowa otwiera się na gości