Strona główna 0_Slider Prezenty na Dzień Dziecka rozdane!

Prezenty na Dzień Dziecka rozdane! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Już jutro święto wszystkich dzieci. Z tej okazji wspólnie z naszymi sponsorami – sklepem Tommy Toys, Manufakturą Czekolady Chocoffee oraz Wydawnictwem Nowa Era przygotowaliśmy konkursu z wymarzonymi prezentami dla Waszych pociech. Klocki LEGO, książeczki kultowego „Świerszczyka” czy przepyszna świdnicka czekolada? Kto wygrał te wspaniałe nagrody?

W tegorocznego ramach konkursu „Dzień Dziecka” nasi czytelnicy przysłali mnóstwo fotografii – przedstawiających ulubione zabawy swoich pociech. Choć redakcja portalu Świdnica24 mogła przyznać 9 nagród, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wysłane do nas wyjątkowe zdjęcia.

O fantastyczne zabawki zadbał jak zwykle świdnicki sklep Tommy Toys, znajdujący się przy ul. Środkowej 5. To prawdziwe centrum spełniania dziecięcych marzeń, w którym znajdziemy mnóstwo wspaniałych i topowych zabawek. Wśród nich oczywiście kultowe klocki LEGO, które można było także wygrać w naszym konkursie. Do zgarnięcia były trzy wspaniałe prezenty z serii LEGO CITY: kolekcja nr 60253 z furgonetką z lodami, komplet nr 60231 z odlotowym wozem strażackim czy też inspirowany podróżami kosmicznymi zestaw nr 60225 z łazikiem. Otrzymali je: Joanna Smacha, Elefterios Burlidis oraz Marcin Śliwka.

Kto nie uwielbia czekolady? A szczególnie w tak doskonałym wydaniu, jaki od lat świdniczanom i turystom, funduje słynna w Polsce świdnicka Manufaktura Czekolady „Chocoffee”. Nasza lokalna mała fabryka czekolady, znana chociażby z ręcznie wytwarzanych pralin, czekolad w tabliczkach z dodatkami czy wspaniałej gorącej czekolady, również podarowała naszym najmłodszym Czytelnikom przepyszne nagrody. Trzy zestawy czekoladowych słodkości trafią do:  Oksana Kyryliuk, Anna Arkisiewicz i Anna Filipowicz.

To jeszcze nie koniec prezentów. Kolekcją wyjątkowych i wartościowych publikacji obdarowało dzieci Wydawnictwo Nowa Era. Do wygrania były książeczki z serii „Lubię czytać ze strzałką”. Wśród nich trzy tytuły – „Zwariowane litery”, „Zaczarowane obrazki” i „Ukryte słowa”, których autorką jest Małgorzata Strzałkowska. Książki z wierszami poetki oraz dołączoną specjalną strzałką, ułatwiają naukę i doskonalenie umiejętności czytania, wspierając rodziców i dzieci we wspólnym wejściu do świata literatury, a przede wszystkim czyniąc z nauki czytania doskonałą zabawę!

Małgorzata Strzałkowska, jedna z najbardziej znanych polskich poetek, od lat związana jest z kultowym czasopismem „Świerszczyk”, gdzie regularnie publikuje pełne humoru wiersze dla dzieci. To właśnie w redakcji „Świerszczyka” powstał pomysł na serię aktywizujących książek z wierszami tak lubianej przez dzieci i dorosłych autorki „Lubię czytać ze strzałką”. Zestawy książeczek z tej serii dostali: Agnieszka Wojciechowska, Anna Jarosz oraz Małgorzata Kurpisz.

Gratulujemy!

Nagrodzone fotografie można zobaczyć poniżej:

  • Joanna Smacha – siostry Wiktoria i Nikola zawsze razem.

  • Elefterios Burlidis – traktor czy buszowanie w lesie?

  • Marcin Śliwka – „Liliana i Tomasz zaopiekowali się rannym ptakiem, który spadł na nasz ogród. Dzieciakom opieka nad ptakiem sprawiała dużo radości. Specjalnie dla zwierzątka zbudowali domek z kartonu, w którym umieszczali jedzenie oraz wodę.

  • Oksana Kyryliuk – 9-letnia Ola uwielbia „bańkowanie”

  • Anna Filipowicz – dla 5-letniego Piotrusia najlepszą zabawą jest jazda na hulajnodze

  • Anna Arkisiewicz – „To jest Julia Krzyśpiak, lat 13 i Joanna Krzyspiak, lat 10. Asia jest niepełnosprawna, głęboko. Ma trochę inne potrzeby, sensoryczne. Ale wspaniale bawi się ze starszą siostrą.”

  • Agnieszka Wojciechowskamała dama na wsi – „Moja ukochana córeczka, 2-letnia Amelia Wojciechowska tylko czeka na wiosenny deszcz i burze, po których są świetne kałuże. Zakładamy kalosze i Amelka chlaputa po wszystkich kałużach.”

  • Anna Jarosz – Lenka uwielbia czytanie, malowanie i spacery.

  • Małgorzata Kurpisz  – Leoś i jego ukochana piłka.

/red./

Poprzedni artykułTrzy sparingi przed barażem. Jest wstępny terminarz piłkarskiej III ligi
Następny artykułPo raz pierwszy od 52 lat nie będzie obozów harcerskich w świdnickiej bazie w Niesulicach. Co w zamian?