Strona główna Wydarzenia Meble szkolne a wyposażenie szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych

Meble szkolne a wyposażenie szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych

0

Ciężki tornister to niewątpliwie zmora każdego ucznia. Wypełniony po brzegi podręcznikami, zeszytami, ćwiczeniami i innymi przyborami szkolnymi waży często ponad kilka kilogramów, obciążając kręgosłupy naszych dzieci. Lekarze niejednokrotnie ostrzegają przed negatywny wpływem na młode, jeszcze nie do końca wykształcone i odporne ciało. Jest jednak sposób by temu zapobiec! Warto wyposażyć szkoły w szafki, które odciążą plecy i tornistry dzieci pozwalając zabierać do domu tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Szafki szkolne na 5!
Dobra organizacja w szkole jest podstawą jej prawidłowego funkcjonowania. Wśród niezbędnych elementów wystroju wnętrza i organizacji pracy znajdą się szafki szkolne (np. https://aktin.pl/624-szafki-szkolne). Solidnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje stworzone z blach o europejskim standardzie, idealnie sprawdzą się w placówkach oświatowych. Można z łatwością dopasować je do wymogów pomieszczeń i korytarzy. W ofercie znajdziemy szafki wyróżniające się kolorystyką oraz nowoczesnym stylem. Dodatkowo zabezpieczają przedmioty przed zniszczeniem lub kradzieżą.

Rodzaje szafek szkolnych
Wybór modelu szafki, zależy od tego jakie pomieszczenie chcemy wyposażyć. Jeśli chodzi o wyposażenie szatni, świetnie sprawdzą się szafy ubraniowe (sprawdź przykładowe w sklepie https://aktin.pl/). Każda z nich zawiera drążek z przesuwanymi wieszakami oraz zamek zamykany na klucz. W tym miejscu sprawdzą się również szafki posiadające ławkę. Natomiast jeśli chodzi o przechowywanie podręczników i przyborów szkolnych doskonale sprawdzą się tradycyjne szafki szkolne. Posiadają solidną konstrukcję metalową, wzmacnianie drzwi oraz ciekawą kolorystykę. Wewnątrz szafki znajdziemy półkę na książki oraz drążek z przesuwanymi wieszakami. Produkt można dodatkowo wyposażyć w półkę na buty, otwór wrzutowy do dokumentów, lusterko i wiele innych.

Metalowe szafki to idealna propozycja dla każdej szkoły, przedszkola czy biblioteki. Największą ich zaletą jest funkcjonalność. Dodatkowo można wybierać wśród całej gamy modeli i kolorów. Stalowe blachy, posiadające europejska jakość gwarantują wiele lat użytkowania. Dodatkowo szafki pozwalają na utrzymanie porządku. W ofercie sklepu https://aktin.pl/595-meble-metalowe znaleźć można szafki przeznaczone do przechowywania odzież, obuwia, plecaków, podręczników i wielu innych.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułBiskup odradza organizowanie I Komunii Świętych w maju. Nowe wytyczne w związku z epidemią
Następny artykułFundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska w trudnej sytuacji z powodu pandemii. Zbierają na remont szynobusu