Strona główna Wydarzenia Książański festiwal kwiatów dopiero za rok

Książański festiwal kwiatów dopiero za rok

0

Cieszący się ogromną popularnością i przyciągający tłumy odwiedzających Festiwal Kwiatów i Sztuki na zamku Książ w tym roku się nie odbędzie. XXXII edycja imprezy została przesunięta na rok 2021.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z Was, tak jak i my czekało na ten festiwal z niecierpliwością. Niestety obecna, niepewna sytuacja zmusiła nas do podjęcia takiej decyzji. Przygotowania do Festiwalu Kwiatów i Sztuki trwają bowiem miesiącami i tak naprawdę kończąc jeden festiwal przygotowujemy się do kolejnego – piszą organizatorzy.

Nie mając pewności kiedy będzie można go bezpiecznie przeprowadzić, nie możemy podjąć ważnych decyzji, podpisać umów i wykonać wielu rzeczy realizowanych tygodnie przed jego otwarciem. Nie chcemy realizować festiwalu połowicznie, stąd podjęliśmy tą decyzję o jego przesunięciu, jednocześnie już rozpoczynając do niego przygotowania. Wierzymy, że w kolejną majówkę wszyscy spotkamy się tutaj, w Zamku Książ i wspólnie stworzymy najlepszy festiwal jaki do tej pory udało się zorganizować – dodają.

/Zamek Książ, opr. mn/

Poprzedni artykułZ tymi „Orlikami” tak łatwo nie jest. Liczą się kwestie bezpieczeństwa
Następny artykułŚwidniczanin uległ poważnemu wypadkowi. W walce o jego powrót do zdrowia potrzebne jest wsparcie