Strona główna Sport II Memoriał Szachowy Salo Landaua on-line

II Memoriał Szachowy Salo Landaua on-line

0

W związku z epidemią koronawirusa nie jesteśmy w stanie w tym roku kalendarzowym zorganizować II Memoriału Szachowego Salo Landaua w tradycyjnej formie. W związku z tym jako substytut organizujemy turniej w wersji online – informuje Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy.

Do turnieju nie ma wpisowego. Jedynym sponsorem turnieju jest Urząd Miejski w Świdnicy, który w tym trudnym czasie wsparł fundusz nagród kwotą wynoszącą 40% kwoty ubiegłorocznego wsparcia. W związku z brakiem innych sponsorów oraz ograniczoną kwotą przeznaczoną na nagrody postanowiliśmy, że nagrody rzeczowe (w postaci książek) otrzymają tylko mieszkańcy Świdnicy oraz klubowicze Klubu GAMBIT MDK Świdnica.

Układ nagród: po trzy nagrody książkowe w kategoriach seniorów, do 19 lat, do 15 lat, do 13 lat, do 11 lat, do 9 lat i do 7 lat dodatkowo z podziałem na płeć. W przypadku braku co najmniej trzech osób jednej płci w danej kategorii wiekowej, nagrody zostaną przesunięte do innych kategorii wiekowych. Decyzję w tej sprawie podejmie organizator.

Świdniczan biorących udział w turnieju prosimy o potwierdzenie swojej tożsamości poprzez e-mail na adres [email protected] z podaniem imienia, nazwiska oraz nicku, pod którym będą występować w turnieju.

W turnieju obowiązują zasady fair play. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszukiwania organizator może podjąć decyzję pominięcia zawodnika w rozdaniu nagród. Turniej nie będzie zaliczany do klasyfikacji II Cyklu Szachowego Ziemi Świdnickiej.

Każdy uczestnik turnieju będzie mógł po zakończonym turnieju pobrać swój dyplom ze strony Flickr.com.

Zachęcamy wszystkich do uczczenia pamięci Salo Landaua i już dziś zapraszamy do Świdnicy na III Memoriał Szachowy Salo Landaua, który odbędzie się w maju 2021 r.

Turniej odbędzie się 8 maja 2020 r. o 16:00-19:00 pod linkiem: https://lichess.org/tournament/Jw5h4ZKM

Więcej informacji na stronie MDK Świdnica.

/informacja MDK/

Poprzedni artykułZaśpiewają dla papieża przez miejskie megafony
Następny artykułPowietrzna pompa ciepła. Wszystko, co musisz o niej wiedzieć