Strona główna Wydarzenia Zegarki Certina stają się bardzo modne. Zobacz, dlaczego

Zegarki Certina stają się bardzo modne. Zobacz, dlaczego

0

Coraz częściej kupujący wybierają zegarki Certina jako stylowe i eleganckie produkty. Są one nie tylko funkcjonalne, ale też wartościowe, dlatego wielu uważa, że warto w nie inwestować oszczędności. Trudno odmówić im również nowoczesnego designu. Te cechy sprawiają, że czasomierze szwajcarskiej marki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kobiet i mężczyzn.

Certina to szwajcarska marka założona w 1888 roku w mieście Grenchen. Zakład zegarmistrzowski otworzony przez braci Kurth szybko zyskał sławę wśród lokalnych kupców. Rozwijał się dynamicznie przez ponad 130 lat i dzisiaj produkty sygnowane logo tej firmy nadal cieszą się ogromną popularnością oraz uznaniem.

Zegarki szwajcarskie Certina – co je charakteryzuje?
Swoją popularność zegarki Certina zyskały dzięki niezawodności i precyzji wykonania, które są charakterystyczne dla marki od początków jej istnienia.

Zegarek Certina to do dzisiaj symbol jakości, którą potwierdza duże zainteresowanie produktami marki i doskonałe wyniki sprzedażowe (co potwierdza oferta sklepu Zegarki Centrum). Zegarki szwajcarskie Certina to kultywacja dziedzictwa rodzinnej pracowni z tradycjami, której nie zachwiały rynkowe kryzysy, konkurencja ani nowoczesne metody produkcji masowej.

Przez lata istnienia konstruktorzy marki wprowadzili oraz rozwinęli szereg praktycznych funkcjonalności czy innowacji. Wśród nich wymienia się m.in.:

  • zastosowanie ultralekkiego aluminium, które jest odporne na uszkodzenia i designerskie. Znajdziesz je we flagowcach marki – serii DS Podium,
  • wodoszczelność na rekordowym poziomie 1000 metrów,
  • nowoczesne mechanizmy zegarków – kaliber automatyczny Powermatic 80 z 80-godzinową rezerwą chodu, precyzyjny Precidrive czy niezawodny C01.21,
  • wzornictwo nawiązujące do akcentów sportowych – np. paski imitujące łańcuchy motocyklowe czy metalowe pręty w połączeniu ze szkłem szafirowym dla najlepszego zabezpieczania cyferblatu.

Te oraz inne cechy sprawiają, że zegarki Certina są nie tylko chętnie wybierane przez użytkowników prywatnych. Od lat marka znana jest w swoje zaangażowanie w świat profesjonalnego sportu. Szczególnie skupia się na działalności w obszarze nurkowania i rajdów samochodowych oraz motocyklowych. Jest sponsorem teamów, a wśród jej ambasadorów nie brakuje największych osobistości ze świata sportu.

Sportowe zegarki Certina
Zegarki szwajcarskie Certina to modele eleganckie i sportowe. Czasomierze w tej drugiej wersji cieszą się dużym uznaniem wśród zawodowych sportowców. Doceniają oni fakt, że marka nie tylko podąża za trendami, ale też kreuje własne. Jakie?

Wspomniany już model DS Podium to lekki, wytrzymały czasomierz z elementami aluminiowymi, wyposażony w szereg praktycznych funkcji. Firma zegarmistrzowska nie uznaje kompromisów, jeżeli chodzi o dobór materiałów. Dlatego chętnie sięga także po stal nierdzewną czy tytan. W poszczególnych modelach można też znaleźć masę perłową, a nawet diamenty (głównie w zegarkach damskich Certina).

Wracając do sportowego charakteru czasomierzy, nie można pominąć sposobu, w jaki konstruowane są te szwajcarskie zegarki. Z myślą o komforcie sportowców – amatorów i zawodowców, a także kibiców marka wdraża zaawansowane chronometry czy bardzo dokładne datowniki wzbogacone o dodatkowe formaty. Miękkie paski idealnie dopasowują się do nadgarstków, aby użytkownik czuł się komfortowo nawet podczas wielogodzinnego maratonu.

Designerskie zegarki damskie i męskie Certina
Szwajcarskie zegarki Certina występują w kilku wersjach. Popularne są zegarki męskie Certina utrzymane w klimacie retro lub solidne sportowe modele. W kolekcjach dla pań nie brakuje czasomierzy biżuteryjnych. Zegarki damskie Certina mają często dodatkowe zdobienia – diamenty czy masę perłową, które podnoszą wartość, ale też prestiż produktów.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułJakie zalety i wady ma szczoteczka elektryczna?
Następny artykułFinansowe wsparcie trafi do świdnickiego szpitala oraz domów pomocy społecznej w regionie