Strona główna Sport Lekkoatletyka Żarowskie Biegi Strefowe: Konkurs dla uczestników!

Żarowskie Biegi Strefowe: Konkurs dla uczestników!

0

Biegacze i biegaczki powalczą jesienią już po raz piąty o triumf w Żarowskich Biegach Strefowych. Organizator Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotował w tym roku wiele nowinek. Głównym sponsorem sportowego wydarzenie jest niezmiennie Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK”. Właśnie ruszył konkurs dla sportowców…

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
1. POLUBIĆ profil facebook’owy – Żarowskie Biegi Strefowe
2. UDOSTĘPNIĆ publicznie grafikę konkursową (https://www.facebook.com/zarowskiebiegistrefowe/photos/a.1098317980253977/2899511533467937/?type=3&theater)
3. W komentarzu pod postem konkursowym OZNACZYĆ aktywnie minimum 3 znajomych i ODPOWIEDZIEĆ na pytanie:
Kiedy odbędzie się 5. edycja Żarowskich Biegów Strefowych?

Organizatorzy czekają na odpowiedzi do 13 kwietnia 2020 r. (poniedziałek, godz. 23.59).
Wyłonienie dwóch laureatów konkursu odbędzie się w wtorek, 14 kwietnia, po czym pomysłodawcy niezwłocznie poinformują, kto został szczęśliwym posiadaczem pakietu startowego wraz z opłatą startową piątej edycji Żarowskich Biegów Strefowych.

Przypomnijmy, że miłośnicy biegania będą mogli spróbować swoich sił na dystansie 5 oraz 10 kilometrów. Na najlepszych biegaczy czekają nagrody finansowe. Start zaplanowano przy ul. Armii Krajowej. Konkurencje dla dzieci odbędą się na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Żarowie (ul. 1 Maja 2), tam też zlokalizowane będzie miasteczko biegowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W ubiegłorocznych zawodach na dystansie głównym 10 km zwyciężył Ukrainiec Pavel Stepanenko z czasem 00:32:16. W kategorii pań najlepsza okazała się Anna Ficner (00:37:41). Rekord trasy należy do Mateusza Demczyszaka, który na pokonanie 10 km potrzebował 30 minut i 48 sekund. Wśród pań najlepszy rezultat posiada wspomniana Anna Ficner.

Zapisy na portalu www.datasport.pl

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5613

/MDvR/