Strona główna 112 Narkotyki ukrył w pufie

Narkotyki ukrył w pufie

0

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę, z których można by uzyskać blisko 350 porcji handlowych narkotyków.

Fot. KPP w Świdnicy

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do 20-latka funkcjonariusze ujawnili w pokoju, w pufie,  woreczki strunowe z zawartością białego proszku i suszu w kolorze szaro-zielonym. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina, a  szaro-zielony susz to marihuana.  W mieszkaniu zabezpieczono także wagę elektroniczną oraz gotówkę.

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 20-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał  już zarzuty, teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/Źródło KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułMniejszy ruch, więcej piratów drogowych
Następny artykułKtóry bank oferuje najtańsze konto osobiste?