Nowa porcja darów trafiła dzisiaj do świdnickiego szpitala. Wsparcie zorganizowało prywatne pogotowie ratunkowe.
3 kwietnia Prywatne Pogotowie Ratunkowe „Na sygnale” wraz z przedstawicielami kieleckiej firmy XL TAPE Magdaleną i Krzysztofem Koźbiałami oraz Pawłem Babiszem przekazało szpitalowi w Świdnicy sprzęt i wyposażenie ochronne w postaci maseczek ochronnych, taśm izolacyjnych, folii ochronnej, a także kurtyn izolacyjnych.
Kilka dni wcześniej Małgorzata i Marek Dąbrowscy z ekipy „Na sygnale” wspólnie z Mateuszem Moździerzem przekazali szpitalowi i powiatowemu pogotowiu ratunkowemu kilkadziesiąt sztuk przyłbic ochronnych.
/opr. red./







![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)