Strona główna Kultura XXI Konkurs Wielkanocny w formie cyfrowej

XXI Konkurs Wielkanocny w formie cyfrowej

0

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w kraju, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zmuszony był odwołać konkursy wielkanocne w tradycyjnej formie. Zrezygnowano także z corocznego Jarmarku Wielkanocnego. Aby jednak podtrzymać wieloletnią tradycję, mieszkańcom gminy Jaworzyna Śląska zaproponowano udział w nieco odmiennej formie konkursu. 

XXI Edycja Konkursu Wielkanocnego odbędzie się w formie cyfrowej. – Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną i pisankę tradycyjną. W obliczu niemożności fizycznego przekazania nam prac do oceny, zdecydowaliśmy się na zmianę polegającą na tym, że wykonane prace konkursowe mogą Państwo przekazać nam w formie cyfrowej. Kartkę wielkanocną lub pisankę należy sfotografować, a zdjęcia przesłać na nasz adres e-mail – [email protected] – zachęcają przedstawiciele jaworzyńskiego SOKiBP.

Na Wasze prace czekamy do 5 kwietnia 2020 roku, a do 8 kwietnia 2020 roku opublikujemy wyniki konkursu. Informacja o terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród zostanie opublikowana po zakończeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego – dodają. Regulamin oraz kartę zgłoszenia można pobrać na stronie SOKiBP.

/SOKiBP Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułBarierka do łóżeczka dziecięcego – skuteczne zabezpieczenie przed upadkiem
Następny artykułRządowe Centrum Bezpieczeństwa rozsyła SMS-y dotyczące koronawirusa