Strona główna 0_Slider Występ Kabaretu Młodych Panów przeniesiony na późniejszy termin!

Występ Kabaretu Młodych Panów przeniesiony na późniejszy termin![ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Młodzi Panowie odwołali występ 19 marca w Ślężańskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Sobótce. Wszystko w związku z decyzją rządu o zwieszeniu działalności instytucji m.in. kulturalnych na okres 2 tygodni.  Jak zapewnia organizator, występ kabaretu zostanie przełożony na późniejszy termin.

Artyści ze swoim najnowszym programem „To jest chore!” mieli wystąpić 19 marca w Sobótce. Aktualna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ostatnią decyzją rządu dotyczącą zawieszenia działalności m.in. placówek kulturalnych spowodowała odwołanie występu Młodych Panów.  Wydarzenie zostanie przełożone na inny termin. Jak poinformował organizator, wszystkie do tej pory zakupione bilety (w tym wygrane w niniejszym konkursie) będą ważne. O wszelkich zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Wygraj wejściówkę na występ Kabaretu Młodych Panów!
Mimo zmiany terminu występu Młodych Panów, nasz konkurs nie został anulowany. Można było w nim wygrać dwa podwójne zaproszenia na nowy program tego kabaretu. By je otrzymać, wystarczy w przesłanym do nas mailu: wymienić co najmniej trzy ulubione skecze Kabaretu Młodych Panów. W dorobku Młodych Panów można wyróżnić mnóstwo świetnych skeczy. Wśród nich chociażby „Komunię”, „Familiada”, „Powrót piłkarzy” i oczywiście wiele, wiele innych. Wejściówki otrzymali: Piotr Iwanio i Alicja Preis. Wygrane zaproszenia zachowują ważność. Gratulujemy!

/oprac. AN/
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułNastoletni pieszy wtargnął pod auto
Następny artykułBiesiada alkoholowa na dworcu, pijana nieletnia na torach i pożar na Leśnej. Interwencje straży miejskiej