Strona główna Bez kategorii Świdniccy piłkarze przed ostatnim sparingiem

Świdniccy piłkarze przed ostatnim sparingiem

0

Przed drużyną Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica ostatni mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Już dziś (środa, 4 marca) na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji biało-zieloni zmierza się z zaprzyjaźnionym reprezentantem wałbrzyskiej klasy okręgowej – Dabro-Bau Makowice. Start spotkania zaplanowano na 18.00!

Będzie to ostatni sparingowy akcent przed meczami o stawkę. Przypomnijmy, że już w niedzielę, 8 marca (godz. 12.00) zagramy na wyjeździe z bardzo wymagającą Bielawianką Bielawa w półfinale Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Wałbrzych. Bilans dotychczasowych sparingów jest dla nas korzystny. Serię rozpoczęliśmy od remisu 1:1 z Foto-Higieną Gać (III liga), a następnie notowaliśmy następujące rezultaty: 3:0 z Kuźnią Jawor (IV liga – grupa zachodnia), 3:3 z Karkonoszami Jelenia Góra (IV liga – grupa zachodnia), 2:4 z Polonią Nysa (opolska IV liga), 6:1 z brazylijską szkółką Brazola Sports, 9:0 z Gromem Witków (klasa okręgowa) i 9:2 z brazylijską szkółką ze Słubic – ARS Football Europa.

Teraz na naszej drodze staje Dabro-Bau Makowice. Zapraszamy na sztuczne boisko Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – start spotkania o 18.0, wstęp wolny. 

/MDvR/

Poprzedni artykułPrzedszkolaki w międzynarodowym projekcie czytelniczym
Następny artykułGdzie w Świdnicy wyrzucać zużyte strzykawki i igły?