Strona główna Kultura Paulina Lenda odpadła z pierwszego odcinka polsatowskiego talent show

Paulina Lenda odpadła z pierwszego odcinka polsatowskiego talent show

2

Po 10 latach od wygranych w programach telewizyjnych „Mam Talent” i „Szansie na sukces”  Paulina Lenda-Kozub znów spróbowała swoich sił w rywalizacji muzycznej na ekranie. Świdniczanka wystąpiła w „The Four. Bitwa o sławę” w Telewizji Polsat.

W programie o 100 tysięcy złotych i kontrakt z wytwórnią płytową rywalizują wokaliści, którzy mają za sobą doświadczenia w branży muzycznej. Wśród nich znaleźli się także laureaci programów talent show. W rywalizacji wzięła udział Paulina Lenda-Kozub, która zachwyca niezwykłą barwą głosu, ale nie udało się jej odnieść sukcesu na polskiej scenie muzycznej.

„- Śpiewaniem interesuję się od dziecka – przedstawiła się wokalistka, która na swoim koncie ma m.in. finał w jednym z programów muzycznych. Uczestniczka przyznała także, że poznała ciemną stronę show-biznesu. – Miałam o czym pisać. Rzeczy się działy w trakcie mojego życia – tłumaczyła. Z mroku wyciągnął ją mąż, również muzyk. – Jesteśmy spełnieni – powiedziała Paulina. Na scenie pojawiła się boso i wystąpiła z bardzo mocnym i przejmującym utworem „In My Blood” Shawna Mendesa. – Jesteś najbardziej świadomą artystką, która się pojawiła tutaj – chwaliła Natalia Nykiel. – Dziękuję ci za zaangażowanie w utwór. Za to, że pokazałaś wszystko, kim jesteś – dodał wzruszony Igor Herbut.”  – czytamy na stronie programu. Paulina Lenda-Kozub zaśpiewała raz jeszcze w pojedynku z Samim Herbem. Tym razem wybrała piosenkę „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej. Wykonanie bardzo dobrze ocenił jeden z jurorów, Kuba Badach, jednak pojedynek wygrał Sami Herb, który wszedł w skład „Wielkiej Czwórki” po pierwszym odcinku.

Biorąc udział w przesłuchaniach, postawiłam wszystko na jedną kartę, by niebawem dotrzeć z naszym nowym materiałem do wszystkich tych, którzy 12 lat temu wspierali mnie podczas Mam Talent TVN. Choć niestety nie dane mi było przedstawić utworów, które chciałam wykonać w programie, zachowując do końca swój charakter, z całych sił starałam się dać z siebie wszystko w tych dwóch utworach. Mam nadzieję, że nie zawiodłam. Zabawne, że poniekąd chciałam też dowieść sobie i Agnieszka Chylińska, która nie tak dawno wspominała o mnie jako o „zmarnowanym talencie” (https://youtu.be/8yHttQ6iLSs?t=42) i trafiłam właśnie na Jej piosenkę… Serdecznie Ją z tego miejsca pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie dumna! Może dzięki Agnieszka Chylińska – FanPage. to do Niej dotrze: https://youtu.be/Vgy_vmbyD0M A teraz słuchajcie… Cel był jeden – dotrzeć do Was wszystkich, pokazać się jak największemu gronu ludzi, przypomnieć o sobie, zanim trafimy do Was z naszym pierwszym singlem… – skomentowała udział w programie Paulina Lenda-Kozub na swoim fb.

Jak zaśpiewała Paulina? Można posłuchać TU.

/opr. red./

Poprzedni artykułPłyty betonowe – loftowy styl nadal modny
Następny artykułProtezy zębowe – piękny uśmiech na lata