Strona główna Wydarzenia Świdnica MPK Świdnica: apel o kupno biletów w automatach. Rozważają stworzenie wydzielonych stref...

MPK Świdnica: apel o kupno biletów w automatach. Rozważają stworzenie wydzielonych stref w autobusach

0

Władze miasta oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Świdnicy apelują do pasażerów o zakup biletów w punktach sprzedaży i automatach, w celu ograniczenia kontaktu z kierowcami. Przewoźnik rozważa też podjęcie innych działań.

Wraz z Tomaszem Kurzawą, prezesem MPK, apeluję do pasażerów komunikacji miejskiej, szczególnie do osób starszych, by kupowali bilety w punktach sprzedaży i automatach na przystankach lub w autobusach przy użyciu bankowych kart płatniczych. Wszystko po to, żeby ograniczyć maksymalnie kontakt z kierowcą – pisze prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska.

Wszyscy kierowcy mają dostęp do środka dezynfekcyjnego w atomizerze i korzystają z niego zgodnie z potrzebą. Rozważamy także możliwość wdrożenia wydzielonej strefy w autobusach i wyłączenia z użytkowania na okres kilkunastu dni przednich drzwi – dodaje prezydent.

/mn/

Poprzedni artykułKino Cinema3D w Galerii Świdnickiej zamknięte po decyzji rządu
Następny artykułGmina Marcinowice: odwołują imprezy, wstrzymują odczyty wodomierzy, proszą o ograniczenie wizyt w urzędzie